Уже відзавтра бізнес зможуть штрафувати за відсутність масок

Уже відзавтра бізнес зможуть штрафувати за відсутність масок

Ще на початку грудня  Верховна Рада ухвалила законопроєкт, яким посилила відповідальність підприємців за відсутність масок у персоналу і відвідувачів. 

Даний законпроєкт набере чинності у четвер, 14 січня, з моменту коли його буде опубліковано в парламентській газеті «Голос України».

Документом вносяться зміни в закон «Про забезпечення санітарного та епідемічного добробуту населення».

Згідно з новим законом, штрафувати будуть:

Для юридичних осіб штрафи становитимуть від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400 грн - 5100 грн).

Підприємство, установа, організація, громадянин-суб'єкт господарської діяльності також будуть зобов'язані сплатити штраф від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах


 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Luda Korotkaa
    Задолбали,видно других слов не знают только штраф или налог.Сами в раде без намордников сидят.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:48 «Змагаюся за Героя»: у Житомирі провели турнір пам’яті поліцейських, які загинули, захищаючи Україну 17:32 Працівники Житомирської РВА завершили навчання в центрі підготовки громадян до національного спротиву 17:02 Житло для ветерана та психологічна реабілітація: як у Житомирі підтримують маріупольських Захисників Житло для ветерана та психологічна реабілітація: як у Житомирі підтримують маріупольських Захисників 16:34 Лише через рік і майже два місяці на щиті повернувся до рідного Житомира Захисник Володимир Бурківський Від читача 18:04 Безпека в інтернеті та інформаційна гігієна під час війни. 16:20 Ще 7 осіб з числа ВПО отримають ваучери на 2 млн грн для придбання житла 16:00 Дощі, грози і помірно тепла температура: прогноз погоди у Житомирі 15:41 «Заробили» понад 330 тис. грн на демонтажі ФАПу: судитимуть двох осіб 15:20 Житомирянин Данило Сич виборов титул чемпіона Європи серед юніорів - 2026 15:00 В Ємільчинській громаді в ДТП травмувався 14-річний мотоцикліст 14:41 Ремонт міжнародної дороги: на Черняхівщині нижнім шаром покриття закрили половину ділянки 14:20 Триває реєстрація на конкурс «Мистецтво безпеки праці-2026». Встигніть долучитися 14:00 Увага! З 1 липня 2026 року діють нові рахунки для сплати військового збору 12:41 Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували чотири пожежі в житловому секторі 12:20 У передмісті Житомира зіткнулися мікроавтобус і вантажівка: травмовано двох пасажирів буса 12:00 У житомирському Спасо-Преображенському соборі оновлюють вхідний дверний портал 11:40 У ставку села Рижани Житомирського району потонув 36-річний чоловік 11:21 Шукаєте роботу? Центр реабілітації дітей у Житомирі запрошує спеціалістів 11:00 Гороскоп на тиждень 6 - 13 липня 10:41 Понад сто випускників Житомирщини набрали 200 балів на НМТ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up