Увага! У магазинах області виявлено фальсифікат масла солодковершкового

Увага! У магазинах області виявлено фальсифікат масла солодковершкового

Держпродспоживслужба застерігає.

Державними інспекторами Брусилівського районного управління Головного управління  Держпродcпоживслужби  в Житомирській області, під час заходу державного контролю  одного із закладів роздрібної торгівлі  здійснено відбір  зразка масла солодковершкового селянського  73 % жиру, виготовленого  ТОВ  «Терен Про», адреса потужностей виробництва: вул. Р. Шухевича, 2,   с. Ременів, Камянко-Бузький р-н.,  Львівська обл.

 

Відповідно до експертного висновку  Житомирської   регіональної державної лабораторії  Держпродспоживслужби  встановлено, що даний зразок  масла солодковершкового  за  вмістом метилових ефірів жирних кислот  не відповідає вимогам ДСТУ 4399:2005 «Масло вершкове. Технічні умови».

Звертаємо вашу увагу на те, що суб’єкт господарювання за вищезазначеною адресою  – не зареєстрований,  як потужність з виробництва масла солодковершкового.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:51 Психологічна допомога без черг і стигми: IREX відкрив доступ до вебінарів для ВПО з Житомирщини 17:34 Житомирська громада передала на фронт обладнання на 300 000 грн 17:00 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових громад 16:39 Встигніть скористатися податковою знижкою: майже 5000 декларацій вже подано. ВІДЕО Від читача 18:05 Основні онлайн-ризики для дітей у воєнний час 16:23 Погода у Житомирі: морозні ночі і теплі дні 16:01 Ти — ветеранка та прагнеш запустити або розширити власний бізнес? 15:57 На вул. І Гонти змінено маршрут руху транспорту через прокладання каналізаційного колектора 15:41 Перед судом постане житомирянин, який у ході конфлікту вбив свою дружину 15:19 На Звягельщині чаркування завершилося замахом на вбивство 15:03 У День Святого Миколая у Житомирі запалять вогні на новорічній ялинці 14:39 8-9 грудня в Києві відбудеться XIX Український муніципальний форум 14:19 Екоінспекція Поліського округу вимагає від Брониківської сільської ради відшкодувати майже 6 млн грн збитків за незаконну вирубку в заказнику «Зелена лагуна» 14:00 Через силу вибору: історії житомирських спортсменок, які доводять — можливості не мають меж 12:38 Сон - основа міцного здоров'я і довголіття 12:19 Увага! Стартував Національний тиждень читання літератури для дітей 12:00 У ДТП на Звягельщині загинув пішохід 11:40 В Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбувся «Вечір спортивної слави Житомирщини» 11:20 У Житомирі презентували книги Ярослава Марищенка про російсько-українську війну 11:00 Житомирський театр ляльок відкрив Новорічний сезон-2026 play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up