Усім житло!: Молодь Житомирщини отримає змогу жити окремо

Усім житло!: Молодь Житомирщини отримає змогу жити окремо

Сьогодні  владні структури м. Житомира підписали двохсторонній меморандум  про запровадження доступної системи отримання власного житла місцевою молоддю.

10 вересня 2019 року, між "Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву" та районним відділом "Асоціації міст України" було підписано меморандум, стосовно доступних та поліпшених умов, щодо отримання права на отримання власно житла. Варто зазначити, що за своїми умовами програма є державною, і в першу чергу напрямлена на забезпечення педагогічних, науково-педагогічних, медичних працівників, учасників АТО та членів їх сімей власною площею проживання аж до 20121 року,включно.

Для молодих людей віком до 35 років існуватиме спеціальна система взяття помешкань під кредит, виплата якого буде варіюватися від 20 до 30 - ти років.

Вимоги до позичальника

Основною вимогою до позичальника стане вікове, а також сімейне положення людини. Так, в першу чергу, перевага в наданні кредитування буде надана особам, що перебувають в шлюбі, а також не досягли, або ж гранично досягають 36 - ти річного віку. Проте, самотні громадяни України  також потрапляють під дану категорію. Хоча, вирішальне рішення кредитора буде залежати від сумарного прибутку заробітної плати на кожного працюючого члена сім'ї, що повинен дорівнювати не менше, аніж 3 прожиткових мінімуми в Україні (з 1 грудня 2019 року сума прожиткового мінімуму становить 2027 тис. грн.).

Необхідні документи для отримання пільги

- Заява про надання кредитної позики людині;

- Довідка про перебування на квартирному обліку позивача;

- Паспортні дані;

- Довідка,що підтверджуватиме присвоєння ідентифікаційного коду ДФС України;

- Витяг про платоспроможність молодої людини за основним місцем роботи за останні 6 місяців;

- Копія свідоцтва про укладання шлюбу (в разі потреби).

Ірина Хоцька

Матеріал підготовлено за допомогою матеріалів медіа-ресурсу: https://finsee.com/%D0%B6%D0%B8%D1%82%D0%BB%D0%BE-%D0%B2-
 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

15:20 Голів ОСББ Житомира навчали економити ресурси 15:19 На Житомирщині органи Пенсійного фонду профінансували пенсії за вересень на 88% 15:03 Домашні яйця по 40 гривень: ціни на Житньому» ринку в Житомирі 14:40 Землячки Від читача 17:06 Від громадської ініціативи - до потенційного законопроекту 14:31 Віталій Бунечко розповів, хто веде його соціальні мережі і де його новий пресекретар 14:21 Банкнота в 1000 гривень та відмова від копійок: коли і навіщо? 14:21 Виявлено та упереджено несплату податків на суму 23,3 млн грн 12:38 Важливо: чорнобильцям необхідно замінити посвідчення 12:20 Як Житомир підготували до опалювального сезону 2019-2020? 12:00 У неділю трохи потепліє, але за справжнім теплом треба їхати в Єгипет: поради синоптика 11:40 Дві нові служби для допомоги постраждалим від домашнього насильства створять на Житомирщині 11:21 Як Шинкарук знайомив Рождественського з Житомиром 11:11 В управлінні захисту економіки Нацполіції заявили про сфабрикованість фактів та незаконність обшуків 10:49 Перехожий з мінометною міною прогулювався вночі вулицями Радомишля 10:39 На Житомирщині нелегальні старателі за незаконний видобуток бурштину постануть перед судом 10:19 Залишити приміщення не можна об’єднати: про злиття двох спортивних шкіл Житомира 10:01 На кордоні з Білоруссю вилучили партію книжок російського видавництва вартістю 160 тис. грн 09:40 Житель Олевщини викрав з лісництва зрізану деревину 09:20 У Житомирі відкрили найсучасніший в Україні центр зайнятості
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up