Усі будинки Житомира підключені до тепла

Усі будинки Житомира підключені до тепла

Про це повідомив міський голова Сергій Сухомлин на своїй сторінці у Фейсбуці.

Окремі ОСББ виявили бажання не підключати поки що опалення через досить високу температуру повітря. Загалом же підключено до системи опалення 738 будинків, - повідомляє мер.

Лікарні, амбулаторії, садочки отримали тепло. Школи будуть підключати після канікул,за два дні до початку освітнього процесу.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (29)
  • Nina Gaiyevskay
    Брехня Малікова 12 1-й під'їзд холодний до сьогоднішнього дня
  • Читач29
    Монтана 4/87, опалення не має
  • Читач28
    Монтана 4/87, опалення не має
  • Люда Гонгало
    В нас тепло дякую

keyboard_arrow_up