Усі будинки Житомира підключені до тепла
Про це повідомив міський голова Сергій Сухомлин на своїй сторінці у Фейсбуці.
Окремі ОСББ виявили бажання не підключати поки що опалення через досить високу температуру повітря. Загалом же підключено до системи опалення 738 будинків, - повідомляє мер.
Лікарні, амбулаторії, садочки отримали тепло. Школи будуть підключати після канікул,за два дні до початку освітнього процесу.
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
-
Nina GaiyevskayБрехня Малікова 12 1-й під'їзд холодний до сьогоднішнього дня -
Читач29Монтана 4/87, опалення не має -
Читач28Монтана 4/87, опалення не має -
Люда ГонгалоВ нас тепло дякую