Упродовж доби вогнеборці Житомирщини ліквідували 6 пожеж

Упродовж доби вогнеборці Житомирщини ліквідували 6 пожеж

8 жовтня о 21:07 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яному житловому будинку в с. Підлуби Ємільчинського району. Про це рятувальників сповістила господиня оселі, почувши тріскотіння шиферу.

По прибуттю чергового караулу вогнеборців до місця виклику полум’ям було охоплено дах будинку по усій площі – 60 кв. м, - інформує управління ДСНС України у Житомирській області. Силами бійців ДСНС о 21:26 пожежу локалізовано, а о 23:03 ліквідовано. Внаслідок надзвичайної події вогнем знищено покрівлю помешкання.

Ще одне житло горіло вчора в с. Меньківка Радомишльського району. Господар спочатку намагався самотужки впоратись із загорянням, проте йому це не вдалось. За згаяний час вогонь уже встиг охопити дім та господарчу будівлю, розташовану неподалік. За попередньою інформацією, займання сталось через коротке замкнення в електромережі.

Крім того упродовж минулої доби вогнеборці двічі ліквідовували пожежі у м. Коростень: засили палюче сміття та господарчу будівлю. А в с. Білокоровичі Олевського району бійці ДСНС ліквідували загоряння сухої трави на площі 1,5 га. Внаслідок усіх пожеж загиблих та травмованих не виявлено. Остаточні причини загорянь встановлюють фахівці.  

Відео дня

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
20:35 Як в Житомирі буде проходити «Метафора FEST» - всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва? play_circle_filled photo_camera 17:52 Нотаріат без бар’єрів: умови виїзду нотаріуса до людини, яка не може з’явитися до нотаріальної контори самостійно 17:32 Штрафи за паркування у Житомирі тепер автоматично відображаються у застосунку «Дія» 17:00 Арттерапія для поранених захисників: Житомирські психологи допомагають захисникам відновити ментальне здоров'я photo_camera Від читача 17:26 Витік особистої інформації 16:39 Бердичівська окружна прокуратура через суд домоглась винести на сесію територіальної громади питання про віднесення земельних ділянок до самозаліснених 16:21 Рятувальники з Житомирщини вибороли перше і друге місця у змаганнях МВС 16:00 На Крошні горів продуктовий кіоск 15:41 До уваги водіїв та пішоходів — на території Житомирської області очікується туман 15:21 Листопад у театрі ляльок: чарівні історії для всієї родини 15:00 Завтра в Україну завітає нетривале потепління! 14:39 Мінветеранів запускає програму адаптації для Захисників і Захисниць, які повністю або частково втратили зір 14:21 Рятувальники ліквідували пожежу в приватному господарстві в Овруцькій громаді 14:14 На Житомирщині введено в дію графіки погодинних відключень електроенергії (ГПВ) 14:00 10 років позбавлення волі отримав 45-річний чоловік за зґвалтування 13-річної сусідської дівчинки 12:39 Дорожники ремонтують пошкоджені ділянки шляху Т-06-08 Малин – Кочерів photo_camera 12:20 За розбійний напад на жителя Бердичівського району 49-річного жителя Новомосковська засуджено на 8 років позбавлення волі з конфіскацією 12:00 Житомирський обласний центр крові здійснює виїзди до громад області для забору крові 11:40 У Бердичеві при будівництві та в Тригір’ї на кладовищі виявили міну і снаряд часів Другої світової photo_camera 11:20 6 436 грн — середня пенсія в Україні, а на Житомирщині тільки 6 182 грн
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up