Упродовж доби у природних екосистемах області сталося 12 пожеж, внаслідок яких згоріло 17 гектарів сухостою

Упродовж доби  у природних екосистемах області сталося 12 пожеж, внаслідок яких згоріло 17 гектарів сухостою

21 вересня о 12:45 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння сухої трави поблизу с. Слобода-В’язівська Народицького району.

Про це рятувальників сповістили селяни, які ще зранку відчували їдкий запах диму та бачили смог над населеним пунктом, - повідомляє У ДСНС України у Житомирській області.

По прибуттю чергового караулу вогнеборців до місця виклику було встановлено, що на околиці села посеред поля горить сухостій на загальній площі 4 га. Поле вже давно занедбане та заросло чагарниками. Через суху та вітряну погоду вогонь швидко розповсюджувався і наближався в сторону населеного пункту.

Силами бійців ДСНС о 13:10 пожежу локалізовано, а о 13:45 ліквідовано. Внаслідок надзвичайної події вогнем знищено 4 га залишків сухої рослинності. Подальшого розповсюдження полум’я рятувальники не допустили.  

Відео дня

Загалом упродовж минулої доби вогнеборцями ліквідовано 12 загорянь у природних екосистемах області, внаслідок чого пройдено близько 17 га території. Сухостій горів також у Радомишльському, Ємільчинському, Ружинському, Житомирському, Романівському, Любарському та Овруцькому районах області. Внаслідок усіх пожеж загиблих та травмованих не виявлено. Причини займань встановлюють фахівці.

Рятувальники вкотре закликають громадян більш відповідально ставитися до прибирання присадибних ділянок! У випадку виникнення будь-яких надзвичайних подій чи ситуацій терміново звертайтеся до Служби порятунку за номером «101»!  

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:02 У Житомирі планують збудувати першу в Україні плавучу СЕС 11:04 Молодь Житомирщини запрошують долучитися до інтерактивної бесіди “Незламний воїн” 09:00 19 липня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони, прогноз погоди 17:00 Продаж авто: скільки платити податків Від читача 21:56 Українська поезія в Берліні . Літературне об'єднання "Жито.Мир" 16:06 Повірка лічильника води: що потрібно знати 15:45 У Житомирі чоловік замаскував коноплі, які сягали людського зросту, у кукурудзі та малині 15:24 Дві жительки Житомирщини втратили більше 100 тис. грн, перейшовши за лінками для «підтвердження платежу» 15:00 За добу на Житомирщині ліквідовано 4 пожежі 14:40 Малий та середній бізнес може отримати грант до 150 000 грн на юридичний супровід: як долучитися 14:20 З історії у забуття: у Житомирі остаточно знесли кінотеатр «Першотравневий» play_circle_filled 14:00 «Доступні кредити 5-7-9%»: від початку 2025 року підприємці Житомирської області уклали 646 пільгових кредитних договорів 12:49 На Житомирщині 100 працівників з інвалідністю мають цьогоріч адаптовані робочі місця 12:20 Стали відомі переможці відкритого чемпіонату Житомира з баскетболу 3х3
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up