Українські COVID-сертифікати визнали ще шість країн світу

Українські COVID-сертифікати визнали ще шість країн світу

До складу Довірчої мережі е-здоров’я ЄС, члени якої взаємно визнають цифрові COVID-сертифікати, приєднались нові країни-учасниці. Йдеться про Ліван, Чорногорію, Тайвань, Уругвай, Туніс та Таїланд.

Таке рішення дозволить під час перетину кордону з цими країнами використовувати цифровий COVID-сертифікат, отриманий в Дії. Це стосуватиметься тих громадян, які вакцинувалися від коронавірусної хвороби або нещодавно одужали.

“Вакциновані громадяни України матимуть можливість відвідувати більше країн без ПЛР-тестів та самоізоляції в країнах прибуття, якщо це дозволяє епідемічна ситуація”, – пояснила заступник Міністра Марія Карчевич. 

На сьогодні до складу Довірчої мережі е-здоров’я ЄС входить 60 країн світу. Серед яких не лише найближчі до України європейські країни, такі як Польща, Австрія, Латвія та решта членів ЄС. Але й країни з інших континентів, зокрема Сінгапур, Нова Зеландія та ОАЕ. Повний перелік країн-учасниць мережі можна знайти тут.

Відео дня

У 2022 році планується, що склад цифрової мережі розшириться до 80 країн-учасниць.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Глеб Заика

    Карантин - фейк. Дія - збір персональних даних. Куриний код - видумка злочинців з КМУ. ЛЮДИ! Схамениться та станьте на захист Конституції України! Це єдине що відділяє нас від марка терору!

keyboard_arrow_up