Учасники «Мотопробігу єдності - 2019» завітали у Житомир

Учасники «Мотопробігу єдності - 2019» завітали у Житомир

18 липня учасники щорічного «Мотопробігу єдності - 2019» завітали у Житомир. Мотопробіг стартував 15 липня з Ужгорода, фінішувати планують 23 липня в Одесі, кінцевий пункт призначення – Одеса.

Як повідомляє прес-служба міськради, головною метою акції є показати цілісність України і об'єднати українську мотоспільноту. «Прапор України ми передаємо з однієї області в іншу. Кожен може написати якесь побажання для нашої держави та поставити свій підпис на прапорі. Ми також веземо прапор кримськотатарського народу, який залишимо в Чонгарі Херсонської області. Це своєрідне повідомлення про те, що ми пам’ятаємо тих, хто залишився у Криму і підтримуємо їх. Минулого року в кінці мотопробігу ми залишили прапор на острові Хортиці та пообіцяли поновити його цього року» - розповідає головний куратор акції Юрій Буртовський.

Також учасники акції та заступник міського голови Дмитро Ткачук запалили лампадки, поклали квіти до дошок пам’яті на майдані Соборному та хвилиною мовчання вшанували житомирян, які загинули під час російсько-української війни.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up