У Житомирі з'являться дві газопоршневі установки для виробництва електроенергії та тепла

У Житомирі з'являться дві газопоршневі установки для виробництва електроенергії та тепла

Про це повідомили в КП "Житомиртеплокомуненерго".

Завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) у Житомирі з'являться дві газопоршневі установки. Це високоефективне обладнання, яке дозволяє виробляти електроенергію та тепло. Такі установки зроблять місто більш енергонезалежним. Вони також є екологічними та мають низькі витрати палива.

Електроенергія, яку будуть виробляти газопоршневі установки, буде спрямована на внутрішні потреби підприємства. Установки будуть розташовані в двох котельнях міста. Наразі завершилась процедура закупівлі, яку здійснювало USAID. Як тільки наше підприємство отримає технічні параметри машин, розпочнеться проектування, яке триватиме приблизно два місяці. Ще близько місяця піде на монтажні роботи. Якщо всі процедури щодо ввезення в Україну обладнання пройдуть швидко, то вже до нового року газопоршневі установки будуть введені в експлуатацію.

З початку повномасштабної війни USAID декілька разів надавало допомогу житомирянам через КП "Житомиртеплокомуненерго". Зокрема були придбані комплектуючі матеріали, труби та новий екскаватор для проведення ремонтних робіт. 

Відео дня

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up