У Житомирі закінчили роботу волонтери Корпусу Миру

У Житомирі закінчили роботу волонтери Корпусу Миру

Міський голова Сергій Сухомлин вручив подяки волонтерам, - повідомляє прес-служба міськради.

16 жовтня в сесійній залі Житомирської міської ради відбулася зустріч керівництва міста з волонтерами Корпусу Миру Сполучених Штатів Америки, які протягом двох місяців реалізовували в Житомирі проект «Розвиток громад».

Із 21 серпня у місті працювали 38 волонтерів Корпусу Миру США. За цей час вони провели аналіз діяльності структур, зокрема, стратегічного планування, внутрішнього контролю, цінностей і цілей, брали активну участь у проведенні групових та загальноміських заходів.

Волонтери Корпусу Миру провели 30 занять у Клубах англійської мови, які вони започаткували в установах та організаціях. Також познайомилися з містом, відвідали музей Космонавтики, хореографічну школу «Сонечко», займалися скандинавською ходьбою, провели тренінг для підлітків «Майбутню професію обираю сьогодні» тощо.

Подяки за роботу волонтерів у Житомирі вручив міський голова Сергій Сухомлин.

«Те, що ви робите, дуже важливо для нашого міста і наших людей. Я розумію, що молодій людини два місяці прожити в чужій країні непросто. Це важка праця, перш за все, над собою. Дякую вашим батькам за те, що виховали дітей, які хочуть змінювати світ навколо. І маю надію, що по поверненні додому у ваших серцях залишиться частинка України. До зустрічі!», – звернувся до присутніх очільник міста.

До співпраці у рамках проекту долучилися 5 управлінь і відділів Житомирської міської ради та 7 громадських об’єднань, які успішно діють у Житомирі.

З-поміж них: Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, департамент соціальної політики, управління у справах сім’ї, молоді та спорту, управління охорони здоров’я, управління культури, ЖОГО «Милосердя», ЖОМГО «Паритет», КП «Центр захисту тварин», ГО «Житомирська міська організація захисту тварин», ГО «Асоціація об’єднаних мистецтв Житомира», ЖОГО «АКВА ВІТА», ГО «Територія здоров’я, краси та успіху».

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up