Сьогодні, 28 жовтня, відзначається 76-а річниця визволення України від нацистських загарбників.
Із нагоди пам’ятної дати заступниця голови Житомирської ОДА Віра Рогова, заступник Житомирського міського голови Сергій Кондратюк та представники Департаменту культури, молоді та спорту ОДА і Управління культури міської ради поклали квіти до Вічного вогню та монументу Слави у Житомирі, - повідомляє пресслужба ОДА.
«Цього дня вшановуємо пам’ять усіх українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів із нашої землі. Ми маємо завжди пам’ятати тих, хто пожертвував собою заради мирного неба над всією Україною», – сказала Віра Рогова.
У ході Другої світової війни саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від нацизму.
Цього дня традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій нацистських загарбників.
Сьогодні вся Україна згадує імена наших співвітчизників, які своєю мужністю і безкорисною любов’ю до Батьківщини, усіма силами, нерідко ціною власного життя, наближали день звільнення України від нацистської окупації.
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
№ 18 від 25 червня 2025
Читати номер