У Житомирі відзначили кращих самоврядців області

У Житомирі відзначили кращих самоврядців області

У Житомирі  6 грудня, напередодні Дня місцевого самоврядування, відзначили кращих представників органів місцевого самоврядування області під час урочистостей у Житомирській обласній філармонії ім. Святослава Ріхтера.

З вітальним словом до учасників урочистого зібрання звернувся голова обласної ради Володимир Ширма, зазначивши що це професійне свято всіх, хто представляє інтереси громадян та приймає від їх імені рішення, це свято працівників виконавчих апаратів, які забезпечують виконання радами своїх повноважень, - повідомила прес-служба облради.

Володимир Ширма  подякував депутатам обласної ради, головам постійних комісій за конструктивізм у роботі, принциповість позицій та активність у представленні інтересів громад на обласному рівні.

«Не буде перебільшенням, коли скажу, що за кожним рішенням місцевих рад усіх рівнів та їхньою реалізацією стоїть велика робота всіх депутатів,  а їх, нагадаю,  у нас в області майже 6 тисяч», - наголосив він.

За сумлінну працю, професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди свята кращі депутати місцевих рад, сільські, селищні голови, працівники органів місцевого самоврядування були нагороджені Грамотами обласної ради, цінними подарунками та грошовими преміями.

У ході урочистостей були відзначені Дипломами обласної ради переможці обласного щорічного конкурсу «Краща спортивна громада Житомирщини». Нагадаємо, що ними стали Баранівська ОТГ, Городницька ОТГ та Ємільчинська ОТГ.

Також Володимир Ширма вручив почесну нагороду «Честь і слава Житомирщини»  художньому керівнику та головному диригенту Академічної капели « Орея» Олександру Вацеку.

Для присутніх у залі виступили гурт «Древляни», академічний ансамбль танцю «Сонечко»,  академічна хорова капела «Орея» і творчі колективи коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
14:20 «Пролікували» пацієнтів на 2,4 млн грн бюджетних коштів: прокурори повідомили про підозру директору та 7 працівникам медзакладу 14:20 У Вікіпедії розпочався найбільший фотоконкурс пам’яток природи! 14:00 1 липня завершилася нерестова заборона на вилов риби і раків у водоймах Житомирщини 12:38 На Коростенщині рятувальники долали наслідки негоди: вітер пошкодив покрівлі житлових будинків і обірвав лінії електропередач photo_camera Від читача 11:10 Безпека аккаунту в соцмережах 12:20 Вандали у Житомирі обклеїли зупинки громадського транспорту закликами проти мігрантів 12:00 Ситуацію з обвалом мосту у Коростишеві коментує секретар міської ради Юрій Денисовець 11:40 Українці матимуть додатковий місяць для використання накопиченого кешбеку 11:20 Початок сезону лептоспірозу 11:00 Зміни з 1 липня: пенсії, виплати ВПО та нове маркування пального 10:21 В Овручі на власній земельній ділянці чоловік виявив протитанкову міну часів Другої світової війни 10:21 Відкритий чемпіонат Житомира зі спортивного туризму (скандинавська ходьба). Результати змагань 10:01 У Коростенському районі триває ліквідація лісової пожежі photo_camera 09:41 #Молодь_Конгрес: На Житомирщині відбулося установче засідання Регіонального молодіжного конгресу. ФОТО. ВІДЕО play_circle_filled 09:19 Оперативна інформація станом на 08:00 01.07.2026 щодо російського вторгнення 09:00 1 липня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі 20:42 Гроші не пахнуть: таємниці тарифів сміттєпереробного заводу 17:55 У Житомирі відбудеться спеціальний показ документального фільму «Вона» 17:00 Про користь фруктів і ягід 16:21 Продавали корисні копалини під виглядом виробничих відходів, чим завдали понад 2,1 млн грн збитків: повідомлено про підозру одному з керівників державного підприємства
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up