У Житомирі відзначили День Героїв: фото

У Житомирі відзначили День Героїв: фото

Сьогодні Житомирщина та вся Україна відзначає День наших Героїв. Їх здобуток – це понад тисячорічна історія української Держави.

Сила, міць та відчайдушна вдача наших захисників, які зараз нищать російську навалу, кувались віками Великими князями Київської Русі, козаками та січовими стрільцями, героями Крут та Холодного Яру, мільйонами життів, присвячених Україні. Імена та подвиги яких закарбувались навіки в нашій історії й сьогодні майорять на прапорах наших славетних бригад та військових частин, які звільняють українську землю від окупантів.

Зараз герої нашого сьогодення, які щохвилини боронять нашу Незалежність, стали символом мужності та самопожертви. Разом з ними ми несемо на наших плечах відповідальність за майбутнє нашої держави. Їх подвиг надихає нас на нові звершення, на наполегливу працю заради нашої Перемоги.

Ця війна навчила нас того, що День Героїв в Україні не лише 23 травня, а кожен день, коли українці непохитно стоять, живуть та працюють на своїй землі. Це свято залишиться для нащадків нагадуванням про тих, хто беззастережно віддає себе задля захисту своєї Держави.

Відео дня

Сьогодні ми усі разом вшанували пам'ять наших героїв, згадали їхні подвиги та висловили подяку всім тим, хто своєю незламною волею та вірою створює майбутнє нашої України, наших дітей. Багатьох з них ця жорстока війна залишила без батьків. Символічні подарунки, які вони отримали сьогодні на честь свята, безумовно не замінять цих втрат, але передадуть частинку нашої любові та вдячності за їх подвиг.

Наші герої завжди з нами та посеред нас! Нехай наша країна буде міцною, незалежною і вільною завжди.

Слава Україні!

Віталій Бунечко

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (9)
 • Альона Малиновська

  Вічна пам'ять Героям України!
 • Aleksandr Ryazanskiy

  Слава Героям. Слава Украине.🇺🇦
 • Марія Панасюк

  Вічна пам'ять
 • Оксана Лях

  Царство небесне Героям ! Вічна світла пам'ять !

keyboard_arrow_up