У Житомирі відкрили оновлений спортивний комплекс для підготовки поліцейських

Спортивний  комплекс із сучасним обладнанням створений для проведення тренувань і занять із тактичної, вогневої та первинної домедичної підготовки поліцейських.

У Житомирі відкрили оновлений спортивний комплекс для підготовки поліцейських

Необхідність у створенні та оновленні навчальних центрів підготовки поліцейських — очевидна і надважлива. Адже чим краща навчальна база, тим якісніша підготовка поліцейського. На цьому під час відкриття оновленого Центру наголосив начальник ДУ «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» підполковник поліції Максим Каптенко.

За словами керівника навчального Центру, роботи з реконструкції спортивного комплексу розпочалися у грудні 2017 року. Відповідно час на виконання цих робіт був незначний, однак  для якісної підготовки поліцейських ці роботи  необхідно було виконати в найкоротший період.

 

«На нашій навчальній базі проходять навчання 6-ти категорій поліцейських: дільничні офіцери, інспектори патрульної поліції, кінологи, слідчі та працівники оперативних підрозділів, конвої та працівники ізоляторів тимчасового тримання. Сума, яка була витрачена на ці роботи, становить близько 300 тис. грн, саме за такі незначні кошти ми старалися зробити ремонт і облаштувати дане приміщення», - зазначив Максим Каптенко.

На запитання журналістів «20 хвилин», чи є потреба ще у таких центрах, керівник зізнається, що така необхідність існує.

«Дійсно, я скажу вам так, у нас є проблематика, і ми не будемо приховувати цього, так на сьогодні ми потребуємо ще ремонтних робіт у спальних приміщеннях, також потрібно розвивати ще спортивну і навчальну базу, яка знаходиться у нас на території (спортивні майданчики тощо).  І радує те, що є значна підтримка від Нацполіції України та області, тому відповідно наші плани на 2018 рік -  в найближчий час, зробити облаштування даних споруд,» - розповів підполковник поліції Максим Каптенко.

 

Також взяв участь у відкритті Центру та оглянув оновлений спортивний комплекс начальник ГУ Нацполіції в Житомирській області В'ячеслав Печененко.

«Завдяки фінансовій допомозі від Національної  поліції  України нам була надана можливість зробити нормальний вигляд і хороші  умови для підготовки  поліцейських, тому що окрім того, що тут проводиться первинна підготовка поліцейських, які вперше приступають до виконання службових обов'язків, також сюди приїздять для перепідготовки та покращення своїх професійних навичок поліцейські з Житомирської області та й всієї України. І тому все зроблене, що ми з вами сьогодні побачили, дає змогу поліцейським набагато покращити їх професійну піготовку у всіх напрямках діяльності поліції», - наголосив керівник правоохоронців області В'ячеслав Печененко.

Після урочистої частини — відкриття Центру та перерізання червоної стрічки викладачі та слухачі Центру на відкритому занятті показали, як застосовуватиметься нове обладнання і спортінвентар на практиці при відпрацюванні навичок тактичної та первинної домедичної підготовки.

Алла Гетьман

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up