У Житомирі відкрили меморіальну дошку учаснику АТО Віталію Ступаку

Віталій Вікторович Ступак народився 27 січня 1995 року у місті Житомирі.

У Житомирі відкрили меморіальну дошку учаснику АТО Віталію Ступаку

Навчався до 4-го класу у 23 гімназії, потім перевівся до екологічного ліцею №24. У 2010 р., закінчивши школу на базі 9-ти класів, навчався у Житомирському професійному політехнічному ліцеї за саеціальністю «електрогазозварювальник, водій категорії С» (з 2010 – по 2013 рік).

Віталій Ступак відрізнявся від всіх своїх однолітків. У нього була своя життєва позиція, свої сталі принципи, власні переконання і дорослі погляди на життя.

«Віталій був дуже начитаний, любов до книжок прищепила йому бабуся Лідія Олексіївна. Його цікавило все, з ним можна було поговорити на будь-яку тему. Найбільшим його захопленням була військова справа. В його роду було багато військових, але найбільшим прикладом був його дідусь – капітан, командир ескадрильї Микола Іванович. Вони могли годинами розмовляти про все, що пов’язано з військовою справою: техніку, зброю, стратегію, війни і т.д. Тож Віталій вирішив спробувати себе у ролі військового» – розповіла мати загиблого Ніна Миколаївна.

У квітні 2013 року Віталіка призвали до ЦЗМО Генерального штабу ЗСУ м. Києва. У грудні 2014 року Віталій підписав контракт з Житомирською частиною А3358 на посаду "навідник зенітної установки", а з січня 2015 року став писати рапорти на подальше проходження служби в зоні АТО. «Пояснив він це так: «Чому хтось має захищати мою сім’ю замість мене?!» - додала мама загиблого.

У грудні 2015 року був відправлений на перекваліфікацію до Яворівського полігону, що у Львівській області, і там його сповістили про відправлення до зони АТО.

 У лютому Віталія Ступака і ще декількох його однослужбовців перевели до 53 ОМБр. Віталій завжди вирізнявся  мужністю, мудрістю і дорослим мисленням, тому коли їхав на схід України,  був морально готовим. Перед поїздкою багато читав про війну, завдяки цьому не боявся і був там, куди інші не наважувались іти. За це і отримав позивний «Моджахед». Отримав звання молодшого сержанта, посаду командира відділення і був старшим по табору.

Загинув молодший сержант 5 жовтня 2016 року  під час виконання службового обов’язку.

Коментарі

Обидва підозрюваних – 27-річні жителі обласного центру, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.

Для співробітників, які мають дітей, чинним законодавством передбачені різні пільги і гарантії.

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради запрошує житомирян на «Космічну зарядку»!

19 червня на головній сцені вул. Михайлівської відбудеться театралізоване дійство для дітей «Кольорові канікули. Ура!» за...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up