У Житомирі відкрили літературно-музичний фестиваль «Розстріляна молодість»

Це вже 9-й за підрахунком фестиваль-реквієм у місті. Організатори присвячують подію бійцям, які захищають Україну на сході держави.

У Житомирі відкрили літературно-музичний фестиваль «Розстріляна молодість»

Цього разу у фестивалі взяли участь майже тисяча виконавців музичних і літературних творів на військово-патріотичну тематику з різних областей України.

У рамках фестивалю відбувся гала-концерт за участі молодих талантів України. За традицією у фойє театру була представлена виставка художньої фотографії, образотворчого мистецтва, технічної творчості освітніх закладів міста.

 

 

«Ми кожного року представляємо наш освітній заклад на фестивалі, адже наш випускник  загинув від кулі ворога ще у 2014 році, ми памятаємо та шануємо пам'ять про нього. У нашому училищі  навіть вікрили музей, який присвячений загиблому воїну Забродському», — розповідає бібліотекар вищого технічного училища Тетяна Виноградова.

 

 

Фестиваль «Розстріляна молодість» започаткував у лютому 2000 року директор Житомирського професійного ліцею харчових технологій, член Національної спілки художників України, письменник, полковник СБУ у запасі Анатолій Шмалюк. 2009-го заходу присвоїли статус Всеукраїнського.

Аліна Бойко

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up