У Житомирі відключили від газопостачання багатоповерхівку, а в Житомиргазі стверджують, що нічого про це не знають

У Житомирі відключили від газопостачання багатоповерхівку, а в Житомиргазі стверджують, що нічого про це не знають

Про те, що без газопостачання залишився житловий багатоповерховий будинок, який знаходиться за адресою: вул. Покровська, 155, стало відомо 11 січня під час позачергової сесії Житомирської міськради.

Як розповів депутат міськради Ігор Скоропад, інформацію про відключення йому повідомили самі ж мешканці цього будинку.

«Мені прийшло повідомлення, що за адресою Покровська, 155, Житомиргаз без будь-яких офіційних попереджень відключив будинок від газопостачання. І якась людина, яка вішала пломбу, сказала голові ОСББ про те, що у вас десь є боржник в під’їзді, і поки він не заплатить, ми нічого включати не будемо. Можливо, потрібно зараз зробити депутатський запит до Житомиргазу, щоб вони надали нам офіційну інформацію про те, які є підстави, щоб так взяти і відключати від газопостачання будинок», - зазначив депутат.

Міський голова Сергій Сухомлин наголосив, що у минулому році облгаз не мав права відключити в опалювальний сезон будинок, однак, у зв’язку зі зміною у законодавстві, у них це право з'явилось.
Також він дав доручення своєму заступнику Сергію Кондратюку зателефонувати до Житомиргазу та з’ясувати, в чому причина відключення та спробувати вирішити дане питання.

Пізніше Сергій Кондратюк повідомив, що у Житомиргазі стверджують, що про відключення нічого не знають. Тому депутати вирішили підтримати звернення до Служби Безпеки України, у якому просять розібратися із ситуацією, яка склалася. 

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах


 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (9)
  • Ольга Крыжова
    Это правда. Они отключают из за одного должника. У нас в доме так было в прошлом году. Пока будут письма, запросы, ответы - а целый дом без тепла и газа.
  • Наталья Ермакова
    Сволота
  • Светлана Верес
    Зачистка территории
  • Наталья Щеглова
    Как люди разрешили ? гнать в шею сволочей .
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:52 Безоплатна імплантація штучного кришталика: що важливо знати пацієнту 17:29 Жінку, яка разом зі співмешканцем виготовляла на продаж психотропи у чужому будинку, ув’язнено до 9 років 17:02 До 15 тис. грн на енергостійкість бізнесу: подавайте заяву про виплату в Дії 16:39 Епідемічний паротит: симптоми, небезпека і необхідність щеплень Від читача 12:31 «Білий Янгол» рятує життя: евакуація та оборона Дніпропетровщини 16:19 У Житомирі група підлітків побила 14-річну дівчинку: триває розслідування 16:07 Єдність у вірі — сила в боротьбі: у Житомирі відбулася Національна молитва за Україну. ФОТО. ВІДЕО play_circle_filled photo_camera 16:00 У Житомирі оголошено повторний конкурс на визначення перевізника на автобусному маршруті №33 «Корабельна – Селецька» 15:39 У Житомирі вшанували пам’ять загиблих Героїв у четверту річницю повномасштабного вторгнення. ФОТО. ВІДЕО play_circle_filled photo_camera 15:21 У Житомирі на 10,4% зросла захворюваність на ГРВІ 15:00 Віртуальний музей російської агресії. Архівні джерела, резолюції міжнародних організацій, фото й відеоматеріали 14:41 У Житомирі відкрито «Затишний дім» для дітей сиріт та ветеранів війни». ВІДЕО play_circle_filled 14:23 Будьте уважні за кермом: перезволожене покриття доріг 14:00 30-річний житомирянин викрав автомобіль і намагався втекти: підозрюваного затримано 12:40 Індексація пенсій у березні: у кого я на скількти зростуть виплати 12:21 Студент ЖДУ здобув золоту відзнаку у престижному міжнародному змаганні 12:00 Викладач Поліського університету не може добитися від керівництва закладу виконання рішення суду щодо приватизації службової квартири 11:40 У Житомирі четверо хлопців 12–14 років підпалили смітник та влаштували пожежу. ВІДЕО play_circle_filled 11:20 За позовом прокуратури 10 гектарів землі з унікальною пам’яткою археології — городищем Возвягеля — повернули у власність держави 11:00 У бердичівській поліклініці 55-річний чоловік пограбував лікарку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up