У Житомирі відключать опалення через різке потепління

У Житомирі відключать опалення через різке потепління

Про це повідомило КП "Житомиртеплокомуненерго".

"У зв'язку з різким потеплінням, яке очікується з суботи, 21 жовтня, котельні міста зранку в цей день будуть зупинені орієнтовно до вечора понеділка.

Соціальні заклади та більшість житлових будинків наразі прогріті.

За час, коли котельні не працюватимуть, оплата за опалення нараховуватися не буде", - йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (3)
  • Anna Mamatsashvili
    Тільки в листопаді почнуться мінусові температури
    А скільки труб прорве до цього часу?
  • Олександр Коваль
    Погрілись і охолоньте.
  • Жанна Умінська Петросян
    У нас ще пока холодні ще ні разечку теплими не були!!

keyboard_arrow_up