У Житомирі відбудеться дефіле домашніх песиків у модному вбранні під час фестивалю «Наймодніший Хвіст. 2019»

У Житомирі відбудеться дефіле домашніх песиків у модному вбранні під час фестивалю «Наймодніший Хвіст. 2019»

До Всесвітнього Дня домашніх тварин, 30 листопада з 12.00 - 15.00 год. у кінотеатрі «Жовтень» відбудеться фестиваль «Модний Хвіст. 2019».

Мета - популяризація турботливого і відповідального ставлення до тварин, - інформує пресслужба міськради.

В рамках фестивалю для власників тварин відбудеться презентація мобільного додатку з догляду за домашніми улюбленцями Ri4i та майстер-клас від провідного грумера України Олександри Попової.

На гостей також чекають виступи шоу-театра «КЛЕМ», ігрова програма від СП «Імперія Свята», майстер-класи для дітей з розпису пряників та виготовлення «Рукавички Доброти», інформаційні локації та креативні фотозони.

Родзинка події – дефіле домашніх песиків у модному вбранні та вручення кубку «Наймодніший Хвіст. 2019». Реєстрація та умови участі для господарів собак у показі за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1dmeqkYpuj1Z5YgJ3MPxbvV8IrmRLH8V0YHqozVgslbY/closedform

Організатори фестивалю: КП "Центр захисту тварин" ЖМР, ГОЖОО «Воскресіння», ГО «ЗОО-ДОЗОР», ГО «Житомирська міська організація захисту тварин», ГО «Кіт Пес Єнот Корова».

Запрошуємо представників ЗМІ, власників тварин, мешканців міста.

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/826598724461611/

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:50 Майно, що перейшло у власність держави, може бути використане для потреб оборони: пояснюємо процедуру 17:27 У Житомирі відбудеться фестиваль активностей літніх людей «МАЛЬВА. ЧАС ЦВІСТИ» 17:00 Предіабет: тихий сигнал організму, який варто почути вчасно 17:00 Відбудеться Національний тиждень читання укрсучліт 2026 Від читача 17:46 Нова фішингова розсилка під виглядом МОЗ! 16:19 Спецоперація «Джентльмени» на Житомирщині: поліція ліквідувала понад два десятки розсадників конопель photo_camera 16:00 У Чоповицькій громаді мотоцикліст не впорався з керуванням і отримав травми 15:41 У Житомирі відбувся спецпоказ документальної стрічки «Вона» 15:21 Літня задуха риби: як допомогти - поради фахівців 15:00 СБУ заочно повідомила про підозру поплічнику рф з тимчасово окупованої Нової Каховки 14:39 У Тетерівській громаді через ревнощі і алкоголь чоловік накинувся з ножем на знайомого 14:21 У Малині поліція працює на місці ворожого обстрілу 14:00 Житомир відзначив День Української Державності photo_camera 12:41 14 років ув’язнення за умисне вбивство та побиття односельців: засуджено жителя Станишівської громади 12:20 У Бердичеві до 1 року позбавлення волі з відстрочкою засудили жінку, яка залишила без лікування 8-річну дочку 12:00 З 1 серпня закриють для нових поховань Смолянське військове кладовище у Житомирі 11:38 На Бердичівщині в селі Скраглівка у ставку втопився чоловік 11:20 Ліцей №25 міста Житомира розпочинає партнерство з Люблінським університетом природничих наук 11:00 62-річна жінка отримала опіки, намагаючись загасити палаючу суху траву photo_camera 10:40 У Малинській громаді після чергової російської атаки працювали рятувальники photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up