У Житомирі в гуртожитку агроколеджу сталася пожежа: дві студентки госпіталізовані

У Житомирі в гуртожитку агроколеджу сталася пожежа: дві студентки госпіталізовані

Пожежа виникла після півночі 20 жовтня на п’ятому поверсі гуртожитку Житомирського агротехнічного коледжу.

По прибуттю до місця виклику підрозділів ДСНС було встановлено, що пожежа виникла в одній із кімнат на п’ятому поверсі гуртожитку. Рятувальники було організували евакуацію 107 осіб.

Вже у 01:16 пожежу ліквідовано. Через отруєння продуктами горіння до центральної дитячої міської лікарні госпіталізовано двох дівчат 15 та 16 років. 

До ліквідації надзвичайної події було залучено 13 рятувальників та 3 одиниці техніки. Вогнем знищені матрац та розетка, пошкоджені ліжко та стеля.

Причина займання наразі встановлюється.

PSX_20211020_105639.jpg

Коментарі (1)
 • Читач17

  Пожежа сталася через включену в мережу електронну сигарету.Повідомила жителька кімнати в якій сталася пожежа.
  Пожежу виявила і позвонила рятувальникам сусідка по секції.Вона і підняла тривогу в гуртожитку,організувала евакуацію студентів.До приїзду рятувальників всі жителі гуртожитку були евакуйовані самостійно.
  Як повідомили студенти на дистанційне навчання вони малися відправитися тільки з понеділка 25.10.2021р.тому в гуртожитку знаходилося багато студентів.
  Але студенти які проходять навчальну практику вимушені працювати в теплицях навчального закладу,по 3 години в день і повертатися до холодних кімнат гуртожитку в якіх так і не включили опалення.
  Тому якщо повториться пожежа але через обігрівальний пристрій ніхто не буде шокований.

  Студентка і жителька 1гуртожитку житомирського агротехнічного коледжу

keyboard_arrow_up