У Житомирі стартував Українсько-польський бізнес-форум

У Житомирі стартував Українсько-польський бізнес-форум

У стінах Житомирського національного агроекологічного університету 18 жовтня відбувся Українсько-польський бізнес-форум, мета якого – налагодження тісних партнерських зв’язків між польським та українським бізнесом, а також між об’єднаними територіальними громадами. 

«Цей захід організовано спільно зі Спілкою поляків Житомирської області. Це наша конкурентна перевага регіону, тому що велика спілка є,  і нам потрібно це використовувати, тому що є міцні культурні зв’язки. Кілька разів їздив до Польщі спілкуватися з місцевим істеблішментом, і звичайно, треба запрошувати до себе, і звісно, будь-який візит до Польщі – потенційна можливість привернути увагу підприємців до нашого краю», - розповідає директор Агенції регіонального розвитку Житомирської області Артем Сачук.

За словами організаторів, підготовка до форуму тривала півроку. На захід було запрошено 60-80 чоловік. Концепція така: близько 20 чоловік з польської сторони, 20 представників громад і близько 20 місцевих і міжнародних інвесторів.

«Сьогодні приїхали до Житомира, адже хочемо подивитися, який потенціал для розвитку інвестицій і торгівлі з Польщі в Україну, і з України в Польщу і в Євросоюз. Завдяки таким форумам ми можемо краще зрозуміти, що потрібно вирішити, зробити, щоб краще розвивати і великі підприємства, і малий і середній бізнес», -  наголошує радник міністра розвитку Республіки Польща Кшиштоф Сівек.

Кінцева мета бізнес форуму – підписання меморандумів про співпрацю та договорів про партнерство.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up