У Житомирі реконструювали частину Нового бульвару – житомиряни в шоці. ФОТО. ВІДЕО

У Житомирі реконструювали частину Нового бульвару – житомиряни в шоці. ФОТО. ВІДЕО

Ще у 2020 році в Житомирі розпочали реконструкцію Нового бульвару.

Після завершення першої частини реконструкції вигляд бульвару викликав бурю негативних емоцій містян. Уже декілька днів житомиряни активно обговорюють наслідки ремонту. Найбільше розчарувало містян те, що під час реконструкції зрізали дерева, які росли там раніше і створювали затінок.

У Житомирі реконструювали частину Нового бульвару – житомиряни в шоці. ФОТО. ВІДЕО, фото №1 на сайті 20minut.ua

Радник Житомирського міського голови Олександр Черняхович пояснив, що дерева були аварійними, та коли буде можливість висадять нові насадження.

«Дерева старі зрізали лише ті, які були аварійні. Посадка нових дерев у проєкті вже закладена, але оскільки зараз їх садити ще не можна, ми це зробимо навесні. Всі зелені насадження, дерева та кущі, яких більше 600, ще будуть висаджуватися», – говорить Олександр Черняхович.

У Житомирі реконструювали частину Нового бульвару – житомиряни в шоці. ФОТО. ВІДЕО, фото №2 на сайті 20minut.ua

Також частину паркану вже зняли, це зробили для того, щоб житомиряни могли вільно пересуватися територією

«Сьогодні, щоб житомиряни могли використовувати хоча б ту доріжку, яку там вже поклали: зняли паркан», – зазначає радник міського голови.

Реконструкцію планують завершити до літа цього року.

У Житомирі реконструювали частину Нового бульвару – житомиряни в шоці. ФОТО. ВІДЕО, фото №3 на сайті 20minut.ua

«Зараз важко щось сказати, погодні умови створюють труднощі. Реконструкція має закінчитися до літа, точної дати сказати не можу», – зазначає Черняхович.

У Житомирі реконструювали частину Нового бульвару – житомиряни в шоці. ФОТО. ВІДЕО, фото №4 на сайті 20minut.ua

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (2)
  • Петя Хабазня
    А зробити без гострих кутів не додумались? Значить будуть затоптані газони
  • Вениамин Веретко
    А потрібно закатувать в багнюку?

keyboard_arrow_up