У Житомирі пройде Всесвітній З’їзд Молоді

У Житомирі пройде Всесвітній З’їзд Молоді

Житомирян запрошують приєднатися до Всесвітнього З’їзду Молоді. Цей захід має об’єднати навколо себе свідому молодь, що прагне змінити свої життя і оточуючих на краще.

З 28 по 30 квітня 2017 року в Житомирі відбудеться Всесвітній З’їзд Молоді з подолання негативних явищ в світі – Світовий Рекорд Доброти. Основна мета акції – зібрати молодь з різних країн заради опрацювання спільних резолюцій та дій по подолання негативних явищ у світі та об’єднати зусилля влади та молоді світу задля подолання бідності.

Зібрані під час Рекорду Доброти кошти підуть на лікування діток з особливими потребами, в тому числі і дітей з онкологічними захворюваннями та дітьми хворими на ВІЛ. Частина суми буде спрямована на допомогу для багатодітних родин, будинків – інтернатів, родин, де виховуються діти з особливими потребами.

Світовий Рекорд Доброти в комунальних, навчальних закладах та управліннях розпочнеться о 10-й ранку, а вже з 18-ї години всі бажаючі підтримати дітей зможуть прийти у Гідропарк до дорослого пляжу. Там вони зможуть зареєструватись і зробити свій благодійний внесок. Кошти будуть розподілені між трьома організаціями: БО «Разом до Життя», БО «Український фонд благодійництва» та ДГО «Все робимо самі». Саме вони надаватимуть фінансову допомогу дітям з онкологічними потребами та дітям хворим на ВІЛ – інфекцію.

Голова дитячої громадської організації «Все робимо самі» Богдан Купчинський розповів, що у минулому році проводилась подібна благодійна акція "Рекорд Доброти", під час якої було зібрано 228 141 гривень. Саме тоді місто Житомир вибороло звання "найблагодійнішого міста України". Цьогоріч в Гідропарку будуть також встановлені скрині, де кожен житомирянин зможе зробити свій внесок. Такі ж скрині будуть стояти у підприємствах, які погодились брати участь у цьому заході.

До Житомира приїде багато молоді як із усієї України, так і представники Чехії, Польщі, Німеччини і Африки. Нині зареєстровано вже 700 учасників.

Одна із організаторів, голова БО «Разом до життя» Людмила Свобода закликає житомирян прийти і підтримати даний захід. Бо, можливо, саме ваш благодійний внесок може допомогти багатьом дітям почати нове здорове життя.

В рамках відкритття заходу в Гідропарку буде надана допомога 150 багатодітним родинам (продуктові набори) та 100 дітям з особливими потребами (одна з аптек міста надасть їм аптечки з ліками).

Протягом трьох днів акції на учасників та мешканців міста чекає концертна програма. Виступлять відомі зірки: оперна діва України Олена Гребенюк, гурт «Без меж», Лена Дарк та різноманітні гурти. Токож відбудеться концерт християнської музики.

На закритті з’їзду для усіх присутніх виступлять: співак Петро Чорний, переможниця Х-Фактору Аіда Ніколайчук. До того ж, щовечора на молодь чекають дискотеки під відкритим небом.

Організаторами заходу: Житомирська міська рада, департамент молоді та спорту Житомирської ОДА, ЖМДГО «Все робимо самі», БО «Український фонд благодійництва», БО «Разом до життя», клуб благодійників «Ангели добрих справ».

Тренінги для молоді проводитимуть як знамениті, так і починаючі тренери: про подолання корупції молоді розкаже Голова комітету з протидії корупції Верховної Ради України – Єгор Соболев, учасники АТО розкажуть, як долати тероризм і збройні конфлікти, тренер Яніна Нємая проведе ряд занять з публічних виступів та інші.

Вже після 30 квітня, коли буде отримано повний пакет реєстрації , організатори заходу відправлять всі відскановані фото та документи у Книгу рекордів Гіннеса для отримання свідоцтва про те, що Житомир є найблагодійнішим містом у світі. Минулого року, за підрахунками організаторів, участь в заході взяли 27 465 осіб, активними учасниками «Рекорду доброти» стали місцеві школярі та студенти, молодь, громадські активісти, волонтери, колективи підприємств та установ.

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно Довгий шлях до рівності в правах Довгий шлях до рівності в правах
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up