У Житомирі протягом тижня зріжуть аварійні дерева біля садочку №3

У Житомирі протягом тижня зріжуть аварійні дерева біля садочку №3

Під час засідання виконавчого комітету 16 жовтня вдруге підняли питання дерев, що падають на територію дитячого садочка №3.

Ще раніше керівництво садочку зверталося до міської влади, щоб врегулювати таку ситуацію і зробити все, аби старі дерева, що знаходяться за парканом садочку, були зрізані, адже вони створюють аварійну ситуацію.

Нещодавно на паркан садочку впало дерево, тому на засіданні виконкому було вирішено протягом тижня розібратися з деревами: ті, що аварійні та знаходяться надто близько до території садочку – зрізати.

«Справа в тому, що вздовж всієї огорожі садочку дерева, які вже досягли висоти 20 і більше метрів. При обстеженні було виявлено, що зелені насадження в цій зоні ураджені як короїдом, так і іншими захворюваннями і потребують термінового видалення. Крім того, вони ростуть близько до огорожі, а знизу проходять дві газові труби», - розповіли під час засідання виконкому.

Заступниця міського голови Світлана Ольшанська зазначила, що тут питання безпеки дітей садочку і його ігнорувати не можна:

«Це той випадок, коли аварійна ситуація на території садочка. Дерева потрібно видалити в будь-якому випадку. Єдине питання, коли це буде зроблено?», - поцікавилася заступниця мера.

«Тиждень. Там 11 аварійних дерев, які ми видалимо протягом тижня», - пояснив начальник управління комунального господарства Житомирської міської ради Олександр Марцун.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up