У Житомирі поліцейські охорони підтримали інформаційну кампанію з дотримання прав громадян

У Житомирі поліцейські охорони підтримали інформаційну кампанію з дотримання прав громадян

18 вересня в обласному центрі відбулася зустріч працівників Управління поліції охорони в Житомирській області з представниками Регіонального центру надання безоплатної вторинної правової допомоги, під час якої поліцейські «укоплектувались» інформаційними наліпками та плакатами для інформування громадськості про їх законні права.

Поліцейські охорони підтримали ініціативу Регіонального центру в активному інформуванні громадян про їх права під час спілкування з правоохоронцями.

– Чергові наряди поліцейських охорони реагують на «тривожні» виклики про події чи ситуації, які трапляються у тому числі і в публічних місцях. Часто саме ми прибуваємо на місце події першими і затримуємо особу, підозрювану у причетності до вчинення того чи іншого правопорушення. Однак для нас також важливо, щоб людина була обізнана у своїх правах, - коментує старший інспектор організаційного відділу Управління поліції охорони Василь Самчук.

Відтак поліція охорони Житомирщини стала першим інформаційно «укомплектованим» підрозділом Нацполіції в області. Під час  зустрічі з Регіональним центром надання безоплатної вторинної правової поліцейські охорони отримали для розміщення в адміністративних приміщеннях та службових автомобілях інформаційні наліпки та плакати про те, де людина може отримати вторинну правову допомогу.

Незабаром подібні зустрічі відбудуться у Головному управлінні Нацполіції в Житомирській області та інших його підрозділах.

Відділ комунікації поліції Житомирської області,

Управління поліції охорони Житомирщини

 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up