У Житомирі планують облаштування громадського простору на розі вулиць Київської та Небесної Сотні
Ескізи майбутнього простору надихають і вже викликали схвальні відгуки житомирян.
Поділився новиною головний архітектор Житомира Юрій Безбородов.
"Ось такий попередній ескіз від архітектора Сергей Кручко по створенню невеличкого громадського простору на розі Київської та Небесної Сотні.
Приємно, коли власники навколишніх закладів опікуються не тільки питанням фасаду або вивіски на ньому, а й що перед ним. Діло буде!"
Як коментує головний архітектор міста, огорожу вздовж проїжджої частини виконають ще в цьому році, а лавки та озеленення планують встановити на наступний.




Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
-
Сергій СочанПочему не вносят в план высадку ВЗРОСЛЫХ деревьев? Вам и правда приятно отдыхать под палящим солнцем посреди бетонной пустыни?