У Житомирі ОСББ ухиляються від прибирання своїх територій

У Житомирі ОСББ ухиляються від прибирання своїх територій

Сьогодні, 10 січня, на нараді з приводу прибирання снігу в Житомирській міськраді повідомили, що найгірше свої території прибирають саме ці об'єднання.

 

Про це повідомив начальник КП "Інспекція з благоустрою м. Житомира" Юрій Юзвінський. Найближчим часом списки найкращих та найгірших ОСББ будуть оприлюднені.
Заступник міського голови Олександр Фещенко зазначив, що ОСББ потрібно пояснити, що саме вони мають прибирати свою територію від снігу.
"Ми зараз повинні ці ОСББ у сніг носом тикати. Це робота управління комунального господарства. З ними усіма стосовно своїх обов'язків потрібно проводити виховну роботу. Люди ж не бачать, що будинок обслуговує ОСББ. Вони думають, що це ЖЕКи, що не спрацювали відповідні управління",- сказав Олександр Фещенко.
Також він додав, що ОСББ отримають допомогу у разі необхідності. З кожним із 54-х голів ОСББ Олександр Фещенко готовий зустрітися особисто. 

Марина Михальчук

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:56 Лікування в стаціонарі, які послуги покриває програма медичних гарантій на Житомирщині 17:00 Вступна кампанія–2026: вступники вже створили майже 246 тисяч електронних кабінетів, – МОН 16:41 #єВідновлення: Майже 1500 ухвалених рішень про надання компенсації на Житомирщині 16:20 Юнаки 2009 року народження повинні стати на військовий облік до 31 липня, – Міноборони Від читача 18:04 Безпека в інтернеті та інформаційна гігієна під час війни. 16:00 У середу холодний атмосферний фронт принесе в Україну більше дощів, - синоптик 15:38 У Житомирі попрощалися із героїчно загиблим Захисником Дмитром Суховцем 15:20 У Житомирі працюють над інтегрованим відновленням центральної частини міста в межах проєкту JGURA 15:00 У Житомирі грабіжник, погрожуючи пістолетом, зірвав з жінки золотий ланцюжок 14:41 Найбільшу лікарню Житомирщини перевірить НСЗУ: що шукатимуть ревізори та чому це важливо для пацієнтів 14:21 На Житомирщині упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували дві пожежі сухої рослинності 14:00 Діти пільгових категорій можуть безоплатно оздоровитися та відпочити коштом держави. Інфографіка 12:38 На Житомирщині СБУ затримала керівника підрозділу РТЦК на хабарях за зняття військовозобов’язаних з розшуку та уникнення призову photo_camera 12:21 ДТП в Овручі: зіткнувся з металевою огорожею, постраждали двоє пасажирів 12:00 На Бердичівщині вшанували пам’ять українських і польських воїнів, полеглих у боротьбі з більшовицькими окупантами 11:42 У Житомирі впроваджують рекомендації Громадської асамблеї щодо транспортної інфраструктури 11:20 Податковий супровід ветеранів: ДПС долучилася до Superhumans Reunion 2026 11:00 МОН: Система пріоритетності для бакалаврату та магістратури 10:39 Повідомляла про фейкові мінування будівель: жительку Житомира засуджено до 5 років увʼязнення 10:17 7 липня у Житомирі очікується гроза: будьте обережні!
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up