У Житомирі опалювальний сезон завершиться 15 квітня

У Житомирі опалювальний сезон завершиться 15 квітня

Під час чергового засідання виконавчого комітету було затверджено дату завершення опалювального сезону.

Як зазначив начальник управління комунального господарства міської ради Олександр Марцун, проаналізувавши прогноз погоди було вирішено завершити опалювальний сезон 15 квітня

"Проаналізувавши прогноз погоди, ми пропонуємо все-таки звершити опалювальний сезон 15 квітня, як це і було передбачено. Нам потрібно, щоб середня добова температура була протягом 3 діб вище 8 градусів. У мене є інформаційний матеріал стосовно погодних умов. І згідно нього ми розуміємо, що відповідна температура наступить тільки починаючи з 10,12 квітня - це тільки 2 дні, що не дає змоги відключитися. Фактично відповідна температура, коли ми зможемо відключити опалення, наступить 13,14,15 числа". 

Також начальник управління наголосив, якщо навіть доведеться включати опалення вночі, нарахування мешканцям будуть проводитись згідно фактично спожитого газу. 

«Якщо нам два дні доведеться вимикати вдень опалення і включати вночі, як ми робили попередні місяці, то нарахування мешканцям будуть проводитись по фактично спожитому газу», - додав Олександр Марцун. 

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up