У Житомирі хворих на діабет забезпечуватимуть інсуліном через аптечну мережу

У Житомирі хворих на діабет забезпечуватимуть  інсуліном через аптечну мережу

У 2018 році у Житомирі продовжується пілотний проект щодо запровадження реімбурсації (відшкодування аптекам з боку держави вартості відпущених пацієнтам лікарських засобів) препаратів інсуліну для хворих на цукровий діабет.

Про це повідомляє Житомирська міська рада.

Міськими закладами охорони здоров’я (Центральна міська лікарня №1, Центральна міська лікарня №2 та Центральна дитяча міська лікарня) наразі укладені угоди про відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет з аптечними закладами м. Житомира, що виявили бажання взяти участь у Пілотному проекті. 

Для отримання препарату інсуліну пацієнту необхідно звернутись до лікаря - ендокринолога в поліклініку за місцем проживання, оформити електронний рецепт та звернутись з ним до аптеки, яка бере участь в проекті.

Лікар – ендокринолог, який  має доступ до державного реєстру хворих на цукровий діабет, оформлює рецепт на препарат інсуліну відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.3016 №239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну» з повним або частковим відшкодуванням.

Оскільки розподіл видатків за цим проектом здійснюється за адміністративно-територіальним принципом, то отримати препарат інсуліну можливо лише в тому населеному пункті, де на нього оформлений рецепт.

Інформацію про аптечні заклади, що виявили бажання взяти участь у Пілотному проекті та уклали угоди про відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет можна знайти на сайті Житомирської міської ради.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up