У Житомирі говорили про надання  вторинної правової допомоги

У Житомирі говорили про надання  вторинної правової допомоги

У Житомирі 19 вересня відбулася пресконференція на тему: «Безоплатна правова допомога, як інструмент соціальної справедливості».

Безоплатна правова допомога гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів державного бюджету України, місцевих бюджетів та інших джерел. У Житомирі місцевий центр безоплатної правової допомоги з’явився в липні 2015 року. За 4 роки жителям міста та області було надано консультації, первинну правову допомогу, а також допомогу у складенні заяв, скарг та інших документів правового характеру.

«Мета заходу - нагадати людям, що вони мають право на безоплатну правову допомогу, що вони можуть звертатися до наших центрів. До речі, ми маємо позитивні результати роботи: з початку створення центрів по наданню безоплатної правової допомоги по Житомирській області звернулося майже 70 тис. людей. З них 13 тис. отримали адвокатів.

Якщо говорити про кримінальні справи, то маємо 37 виправдувальних вироків за весь період діяльності», - зазначила заступниця директора регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Житомирській області Наталія Радушинська.

Крім того, регіональний центр працює цілодобово, без вихідних, без перерви, і людина захищена цілодобово. Органи, які затримують особу, або суди, вони зобов’язані повідомляти центр первинної правової допомоги про затримання і просити направити їм адвоката.

 

 

 

 

 
 
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up