У Житомирі 40 поліцейських поповнили лави правоохоронців області

У Житомирі 40 поліцейських поповнили лави правоохоронців області

Сьогодні, 15 лютого, біля Головного управління Нацполіції в області  склали Присягу на вірність українькому народові 40 новоспечених поліцейських, які вже завтра розпочнуть свою роботу у складі груп швидкого реаування у районах міста та області.

Привітав поліцейських начальник ГУНП в Житомирській області В'ячеслав Печененко.

«Кожен випуск нових поліцейських — це завжди великий плюс, тому що той робочий склад, який є у нас в управлінні патрульної поліції Житомира — не дає можливості в повному обсязі виконувати свої службові обов'язки і тому сьогодні ми отримали нове поповнення в кількості 40 чоловік. Це ті поліцейські, які прийшли для служби в патрульній поліції і в групи реагування нашої області. На сьогодні нестачача правоохоронців в області складає 9%,  втім незабаром ми отримуємо випускників ВНЗ і ця цифра зменшиться до 5%, це нормально вище в середньому по Україні», — зазначив В'ячеслав Печененко.

 

У Житомирі 40 поліцейських поповнили лави правоохоронців області, фото №1 на сайті 20minut.ua

 

У Житомирі 40 поліцейських поповнили лави правоохоронців області, фото №2 на сайті 20minut.ua

 

Алла Гетьман

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up