Спецтема: карантин

У Житомир на Всесвітній тиждень космосу завітає американська астронавтка українського походження​​​​​​​

У Житомир на Всесвітній тиждень космосу завітає американська астронавтка українського походження​​​​​​​

Житомирський музей космонавтики ім. С.П. Корольова розпочав підготовку до наймаштабнішої космічної події року - Всесвітнього тижня космосу.

Як повідомляє пресслужба обласної ради, найголовнішим заходом, серед усіх, що запланував колектив музею, - є зустріч з американською астронавткою, українкою за походженням Гайдемарі Стефанишин-Пайпер. Це одна з найуспішніших жінок-астронавтів NASA. На її рахунку 2 космічні польоти загальною тривалістю 27 діб і 5 виходів у відкритий космос. Зустріч з астронавткою відбудеться за сприяння U.S. Embassy Kyiv Ukraine.

Заходи «космічного» тижня триватимуть з 4 по 12 жовтня. У цей період відбудуться різноманітні лекції, зустрічі, презентації, концерти, шоу, виставки, майстер-класи – і все звісно на «космічну» тематику. Тема цьогорічного Всесвітного тижня космосу - «Місяць: ворота до зірок». І «родзинкою» заходів стане зустріч з американською астронавткою, яка відбудеться 12 жовтня.

Музей космонавтики ім. С.П. Корольова запрошує усіх поціновувачів космосу долучитися до участі у Всесвітньому тижні космосу.

Довідково. Генеральна Асамблея ООН 11 лютого 2000 року своєю резолюцією проголосила період з 4 по 10 жовтня Всесвітнім тижнем космосу. Зазначене зроблено для того, аби щорічно відзначати на міжнародному рівні той внесок, який робить космічна наука і техніка в покращення умов життя людини. Всесвітній тиждень космосу є найбільшим щорічним заходом у світі, присвяченим питанням вивчення космічного простору.

Варто додати, що 4 жовтня 1957 року був запущений перший штучний супутник Землі «Супутник-1», який відкрив шлях до дослідження космічного простору, а 10 жовтня 1967 року вступив в силу Договір про принципи діяльності держав по дослідженню і використанню космічного простору, включаючи Місяць та інші небесні тіла.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up