У всіх школах Житомира встановлять камери відеоспостереження

У всіх школах Житомира встановлять камери відеоспостереження

Коштом міського бюджету планується встановити в школах і гімназіях систему відеоспостереження, що дозволить створити безпечні умови перебування дітей на заняттях.

 

Минулого року міська влада Житомира почала втілювати в життя проект «Безпечне місто». У результаті цього у всіх школах Житомира проведено попередні роботи щодо облаштування відеоспостереження. Начальник управління освіти Житомирської міської ради Валентин Арендарчук сподівається, що процес встановлення камер має завершитись до початку нового навчального року.

«Кожен заклад має бути обладнаний двома відеокамерами. Нині роботи щодо прокладання мереж Інтернет-зв’язку з Інтернет-провайдерами вже на стадії завершення. Невдовзі камери відеоспостереження розпочнуть охоронну функцію», – додав Валентин Арендарчук.

Систему відеоспостереження навчальних закладів міста під’єднають до загальноміської системи відеонагляду. До того ж, кожен освітницький заклад коштом міського бюджету може співпрацювати з охоронною фірмою щодо забезпечення закладу охороною.

Встановлення відеокамер в школах – розповсюджена практика в США, Великій Британії, скандинавських країнах. В Україні поки можна казати лише про окремі випадки застосування відеонагляду в школах.

Звичайно, відеоспостереження в школах не може бути панацеєю від усіх конфліктів, що так чи інакше виникатимуть в школах. Кожен клас камерою не обладнаєш, звук системи відеозапису не фіксують, тому «сценарій суперечки» відтворити не можна. Але досвід інших країн, що інвестують у відеоспостереження в школах, свідчить, що такі системи (зі зростанням добробуту суспільства), рано чи пізно мають «охопити» й усі українські навчальні заклади.

Марина Михальчук

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:27 Світлана Ніканорова призначена виконувачкою обов’язків директора обласної філармонії імені С. Ріхтера 17:00 На Житомирщині від початку року народилося понад 2,5 тисячі дітей 16:42 Розпочалося оновлення майбутнього нового корпусу ліцею Житомирської політехніки 16:23 2 липня в Україні збережеться спекотна погода: похолодання прийде із заходу Від читача 11:10 Безпека аккаунту в соцмережах 16:00 У рідний Житомир на щиті повернувся Захисник Олександр Легкодух 15:39 У Житомирі завершився ще один курс «Встановлення сонячних панелей» для ветеранів і членів їхніх родин 15:21 Діти пільгових категорій із Житомирщини вирушили на десятиденне оздоровлення до Естонії 15:00 Ще семеро ВПО отримають ваучери на 2 млн грн для придбання житла 14:40 Відтепер стипендії до Дня молоді зможуть отримати не лише студенти вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації, а й лідери активної молоді громади 14:39 Літні канікули з користю: у Центрі позашкільної освіти Житомирщини для дітей провели серію творчих і пізнавальних заходів 14:20 «Пролікували» пацієнтів на 2,4 млн грн бюджетних коштів: прокурори повідомили про підозру директору та 7 працівникам медзакладу 14:20 У Вікіпедії розпочався найбільший фотоконкурс пам’яток природи! 14:00 1 липня завершилася нерестова заборона на вилов риби і раків у водоймах Житомирщини 12:38 На Коростенщині рятувальники долали наслідки негоди: вітер пошкодив покрівлі житлових будинків і обірвав лінії електропередач photo_camera 12:20 Вандали у Житомирі обклеїли зупинки громадського транспорту закликами проти мігрантів 12:00 Ситуацію з обвалом мосту у Коростишеві коментує секретар міської ради Юрій Денисовець 11:40 Українці матимуть додатковий місяць для використання накопиченого кешбеку 11:20 Початок сезону лептоспірозу 11:00 Зміни з 1 липня: пенсії, виплати ВПО та нове маркування пального
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up