У центрі Житомира з'явиться незвична інсталяція від австрійського митця

У центрі Житомира з'явиться незвична інсталяція від австрійського митця

Інформацію повідомив головнний архітектор Житомира Юрій Безбородов.

"Євроголд, разом з австрійським митцем Максом Півою та Житомирська Міська Рада, розпочинає новий художній проект - встановлення незвичної та зачаровуючої інсталяції під назвою "VITA" у самому центрі міста!", - написав Юрій Безбородов на своїй сторінці у Фейсбук.


У центрі Житомира з'явиться незвична інсталяція від австрійського митця, фото №1 на сайті 20minut.ua

У центрі Житомира з'явиться незвична інсталяція від австрійського митця, фото №2 на сайті 20minut.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up