У Тетерівській ОТГ зробили ставку на розвиток медичної мережі

У Тетерівській ОТГ зробили ставку на розвиток медичної мережі

Тепер у місцевих жителів є все для отримання якісної медичної допомоги.

Про це повідомляє експерт з комунікації Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Дмитро Клименко.

У Тетерівський об’єднаній територіальній громаді в приміщенні амбулаторії сімейної медицини в селі Дениші сьогодні відкрили аптечний пункт та оновлене приміщення денного стаціонару. Оновлений заклад дозволить отримати якісну медичну послугу населенню сіл Дениші, Нова-Рудня, Улянівка, Михайлівка, Буки та Тригір’я. Аптека розташована в приміщенні амбулаторії, і це зручно для пацієнтів, які звернувшись до лікаря, можуть одразу придбати необхідні ліки.

«Тепер у жителів села є все для отримання якісної медичної допомоги, амбулаторія з фаховим лікарем, яка оснащена сучасним обладнанням, автомобіль та аптека. Для того щоб люди відчували що про них думають та турбуються про їх здоров’я», - наголосила Валентина Ільницька, голова Тетерівської ОТГ.

Будівля, де обладнали аптеку, раніше належала Житомирській районній раді, Тетерівська ОТГ викупила приміщення за 350 тисяч гривень. За 100 тисяч гривень у стаціонарі провели внутрішні ремонтні роботи та обладнали систему опалення. Крім того всю будівлю комплексно утеплили. Таким чином весь проект обійшовся громаді у 450 тисяч гривень.

«Завдяки реалізації цього проекту ми наблизимо медичну послугу до громади. Крім того значно зміниться комфорт перебування у стаціонарі для пацієнтів та лікарів. Це найкращий показник для ефективності роботи ОТГ», - розповіла Наталія Орловська, завідувач амбулаторії сімейної медицини.

Нагадаємо, що сьогодні Житомирська область вже отримала 155 мільйонів гривень на будівництво нових амбулаторій у сільській місцевості, і до кінця дня 19 січня до Житомирської ОДА голови ОТГ та РДА мали надати пропозиції щодо розміщення нових амбулаторій.

 

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up