У річці Гнилоп’ять на Бердичівщині екологи виявили перевищення гранично допустимих норм забруднення

У річці Гнилоп’ять на Бердичівщині екологи виявили перевищення гранично допустимих норм забруднення

Про результати дослідження проб води, відібраних в річці Гнилоп’ять (Бердичівський район) повідомила Державна екологічна інспекція Поліського округу.

Отримавши звернення на вебресурс «ЕкоЗагроза» https://ecozagroza.gov.ua/ щодо забруднення р.Гнилоп’ять внаслідок скидів зливових вод з перевищенням нормативів ГДК МКП «Бердичівкомунсервіс», фахівці Державної екологічної інспекції Поліського округу виїхали на місце ймовірного порушення природоохоронного законодавства (район с. Швайківка) та відібрали проби води з річки.

Спеціалісти відділу інструментально-лабораторного контролю провели дослідження показників складу і властивостей води, в результаті яких зафіксовано перевищення нормативів ГДС: аміак – в 1,8 рази; хімічне споживання кисню (ХСК) – в 1,5 рази; біологічне споживання кисню (БСК5) – в 1,4 рази.

Матеріали за даним фактом готуються до скерування до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України для вирішення питання щодо проведення позапланового заходу державного нагляду та контролю.

Відео дня

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (2)
 • Aneli Ya

  а нам кицак ось станцію знезалізення будує... за 100 000 000...
  ЗНЕЗАЛІЗЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ЛАЙНА, КАРЛ! Ми у ньому миємось, перемо свої речі, миємо посуд, ще й нам то як питну воду продають (правда ніхто не п'є!)...🤬
  і ці станції втюхують повсюду, де тільки можуть!
  Чий бізнес?!

  Людмила Томашевская reply Aneli Ya

  Aneli Ya Інвестора

keyboard_arrow_up