У Пулинському районі "мисливці" за брухтом вполювали фугасну бомбу та артснаряд

У Пулинському районі "мисливці" за брухтом вполювали фугасну бомбу та артснаряд

9 вересня група піротехнічних робіт Управління ДСНС Житомирщини знищила 2 вибухонебезпечні предмети часів минулих війн, що були виявлені напередодні поблизу сіл Веселе та Андріївка Пулинського району.

Як повідомляє управління ДСНС України в області, снаряди виявлені при аналогічних обставинах, на полях, що за межами населених пунктів. «Мисливець» за металобрухтом натрапив на підозрілі металеві предмети, що були схожі на вибухонебезпечні та сповістив про це рятувальників. Фахівці ДСНС, які прибули до місць виклику, ідентифікували знахідки як 1 фугасна авіаційна бомба ФАБ-100 та 1 артснаряд калібром 76 мм.

Шановні громадяни! Рятувальники застерігають: якщо ви знайшли невідомий предмет, то одразу ж сповістіть про це за номерами екстрених служб «101» або «102». Ні в якому разі не торкайтеся його! Будьте відповідальні – не залишайте їх без нагляду, адже така необачність може закінчитися трагедією.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
10:20 В Ушомирській громаді через негоду та різкий підйом води в річці Уж підтопило двадцять житлових та господарських будівель photo_camera 10:00 Близько 20 ударів ножем: у Житомирі 38-річний чоловік напав на колишню співмешканку просто в її офісі 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 10.06.2026 щодо російського вторгнення 09:00 10 червня: все про цей день, яке церковне свято, іменини і погода у Житомирі Від читача 17:56 Увага: шахраї маскуються під Дію 17:54 Упродовж доби рятувальники чотири рази виїжджали на прибирання аварійних дерев 17:34 До державної освітньої екосистеми Мрія вже підключилися 153 школи Житомирської області 17:00 У Житомирі вперше провели майстер-клас з діагностики та хірургічного лікування гіпертрофічної кардіоміопатії. ФОТО. ВІДЕО play_circle_filled 16:41 Що варто знати про роботу Центру захисту тварин у Житомирі 16:21 У Житомирі в останню путь провели Захисника Дмитра Ганжу 16:00 На Коростенщині при зіткненні з автомобілем травмувався мотоцикліст 15:40 Освітяни та молодь Житомирщини долучилися до конференції «Освіта нової України 2.0» 15:21 Наставництво в Україні: як дорослі можуть підтримати підлітків без батьківського піклування 15:00 Державні контролери: чому не зупиняється розкрадання на відновленні photo_camera 14:40 «Захист+» —застосунок, що відкриває ветеранам і ветеранкам доступ до знижок, сервісів та програм підтримки 14:23 На Житомирщині дорожники ліквідовували наслідки негоди photo_camera 14:00 На Житомирщині судитимуть викритих СБУ фігурантів схеми розкрадання понад 9 млн грн. на будівництві лікарні 12:40 Житомирські легкоатлети стали чемпіонами України та представлятимуть державу на чемпіонаті Європи 12:21 Мінекономіки презентувало Обрій — цифрову екосистему ринку праці України 12:00 «Трансфер» до прикордоння: на Коростенщині поліцейські затримали підозрюваного в сприянні незаконному перетину кордону військовозобов’язаними
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up