У прийомній сім’ї Івана та Ірини Майків побували гості  з РДА

У прийомній сім’ї Івана та Ірини Майків побували гості  з РДА

Загалом на території Романівської громади функціонує 5 прийомних сімей та один дитячий будинок сімейного типу, де проживає та виховується 21 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування.

23 липня голова Житомирської райдержадміністрації Юрій Денисовець разом зі своїм першим заступником Олександром Хомичем відвідали Романівську громаду.

Спільно з головою громади Володимиром Савченком та секретарем ради Юрієм Чумаченком вони обговорили важливі для жителів громади питання соціально-економічного характеру.

 Користуючись нагодою, Юрій Денисовець, Олександр Хомич,  Володимир Савченко та Юрій Чумаченко завітали до родини Івана та Ірини Майків з Романова, які виховують прийомних дітей, та вручили їм диплом і подарунки за ІІ місце у фотоконкурсі, проведеному райдержадміністрацією до Дня вишиванки «Я одягну сорочку вишивану».

Спілкування керівництва з дітьми проходило в дружелюбній атмосфері. 

Забезпечення та додержання прав дітей визначає майбутнє Української держави. Конвенція ООН про права дітей першою кинула стереотипам минулого виклик – визнала дитину самостійним суб’єктом права, а її інтереси пріоритетними щодо потреб суспільства.

Починаючи з 2005 року, в Україні розпочато реформування державної системи захисту прав дітей, основними напрямами якої є розвиток сімейних форм виховання дітей, що не мають батьківської опіки (зокрема національного усиновлення, створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу), реформування державної системи влаштування таких дітей, підтримка сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, створення умов для реінтеграції дітей в сімейне оточення.

Вказані сімейні форми є тимчасовою формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Метою створення прийомної сім’ї та дитячого будинку сімейного типу є забезпечення належних умов для виховання в сімейному оточенні дітей, які не мають піклування батьків.

Шановні громадяни!

Якщо ви бажаєте прийняти на виховання дитину-сироту, дитину, позбавлену батьківського піклування, підтримати її, надати сімейне тепло, любов, затишок, підготувати до самостійного життя, звертайтеся до виконавчого комітету селищної ради.

                                                        Служба у справах дітей селищної ради

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up