У повній тиші: в Житомирі відбулась презентація фотовиставки “Зіркова абетка”

У повній тиші: в Житомирі відбулась презентація фотовиставки “Зіркова абетка”

Житомир став першим містом після Києва, де презентували "Зіркову абетку”. 

“Ми робили зйомку в два дні, і не всі зірки встигли взяти у ній участь. Тому зараз ми продовжуємо знімати абетку з нашими зірками. Завдяки прроекту понад 16 тисяч українських шкіл вже отримали календарі для вивчення школярами жестової мови.

Ці, які надруковані, вже поїхали до 16 тисяч шкіл України. Тому в планах - розповсюдити календарі ще у вищих навчальних закладах,” - розповіла співзасновниця організації “Відчуй” Людмила Пишна.

У соціальному проекті, мета якого - популяризація вивчення жестової мови, взяли участь понад 30 українських зірок. Серед яких - співак Constantine, саме він завітав на презентацію абетки у Житомирі.

“Надійшло запрошення взяти участь у такій шляхетній справі. Так як я музикант, і слух для мене дуже важливий, тому я із задоволенням взяв участь у проекті. Потрібно, щоб люди підтримували людей з вадами слуху.  Я і надалі буду цікавитись подіями, які пов’язані з проектом”, - розповів журналістам співак Constantine.

Організатори додають, що завдяки проекту хотіли привернути увагу не тільки до проблем людей, які вже мають вади слуху, але й на те, щоб кожен українець зупинився і на хвилину подумав про своє здоров’я, адже іноді рання діагностика запобігає хворобі.

“В мене чоловік теж втратив слух, на ранній стадії хвороби він просто робив телевізор гучніше, ми спочатку не зрозуміли, а коли це трапилось, ми ходили по лікарях, проте було пізно. Тому рання діагностика будь-якої хвороби  - це запобігання її розвитку. Ми говоримо про це, тому що люди не замислюються над своїм здоровям”, - додає Людмила .

Учасники фотопроекту показали всі букви жестової мови, якою у нашій країні спілкуються понад 223 000 українців.

В рамках виставки "Зіркова абетка" відвідувачі  можуть безкоштовно перевірити слух. Наступні міста, де презентують проект, - Луцьк та Тернопіль.

Анастасія Ліберман

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up