У Польщі під час пожежі загинула заробітчанка з Житомирщини

У Польщі під час пожежі загинула заробітчанка з Житомирщини

Пожежа сталася у ніч з 4 на 5 жовтня під Варшавою в селі Гурашка в імпровізованому готелі для заробітчан.

Про це повідомляє Телеграф 

Там проживали українські заробітчани. Цей "готель" (колишня теплиця) був без вікон, а в стінах для утеплення була будівельна вата. У такому будинку проживали кілька десятків працівників.

Прес-секретар пожежної служби в Отвоцка Мацей Лодіговській розповів, що рятувальники прибули на місце НП, коли готель горів по обидва боки. На той момент близько двох десятків мешканців встигли вибігти. Пожежні зайшли в будівлю в кисневих масках, але відразу ж покинули будівлю через ризик обвалу. Після гасіння готелю пожежні повернулися і виявили тіло молодої української заробітчанки.

Відео дня

Польські правоохоронці продовжують розслідування у справі.

Як повідомив сайт "Новоград. City", у Новограді збирають гроші, щоб повернути тіло 23-річної звягельчанки, яка загинула за кордоном.

"Ілона Ющенко померла минулої ночі. Її тіло зараз на території Польщі. Його повернення в Україну коштує великих грошей. Батьки потребують нашої допомоги.

Реквізити: 5168742215949615, Діана Георгієва. Це номер картки її подруги.

Усі чеки вона надасть...", – зазначила Марія Дудник у своєму пості у Facebook.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (5)
  • Шевчук Галина
    Царство небесне ,співчуття рідним загиблої  !
  • Наталія Кучер
    😥
  • Наталія Кучер
    +++++++
  • Дарія Вільт
    ЦАРСТВО небесне їй дитинці! ВІЧНА пам'ять загиблій !
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
18:12 За позовом Спеціалізованої екологічної прокуратури скасовано дозвіл на видобування лабрадориту приватною компанією 17:47 У Житомирі триває весняний ремонт вулиць і доріг photo_camera 17:27 Екоінспектори спільно з правоохоронцями виявили факт незаконного рибальства. Збитки рибному господарству - понад чверть мільйона гривень photo_camera 17:00 Інклюзія або ілюзія: чи наймають українські компанії людей з інвалідністю, — дослідження Work.ua Від читача 01:02 У Звягелі відкрилася нова книгарня всеукраїнської мережі «КнигоЛенд» 16:41 У Житомирі відкрили сучасне безбар’єрне відділення гнійної хірургії в лікарні №2 ім. В.П. Павлусенка 16:19 У лікарнях Житомира та області — дефіцит донорської крові 1- групи 16:05 На Житомирському м’ясокомбінаті відкрили Меморіал на честь загиблих і безвісти зниклих захисників України photo_camera 16:00 У Житомирі оголосили набір на щомісячну премію для вчителів — як взяти участь? 15:41 Програми державної підтримки як спосіб вирішення проблеми нестачі доступного житла 15:21 Крутий апгрейд безпеки: День цивільного захисту від агентів Житомирщини для школярів! photo_camera 15:15 Смертю Героя загинув житомирянин В'ячеслав Буковський 15:03 Поліція застерігає від поширеної схеми шахрайства з "міжнародною допомогою" 14:43 28-річного чоловіка засуджено до 11 років ув’язнення за зґвалтування сусідської дівчинки 14:20 У Житомирі відбувся благодійний футбольний турнір пам’яті Віталія Осінського та всіх полеглих Героїв photo_camera 14:00 Триває реєстрація! “Ігри Ветеранів 2025” — старт нового сезону! photo_camera 12:40 Риболовля забороненими методами коштувала бердичівлянину понад 130 тисяч гривень 12:20 У Житомирі висадять понад 60 тисяч квітів photo_camera 12:00 Короткочасні дощі і тепло - погода у Житомирі 11:39 Четверо людей травмовано в ДТП на Коростенщині через нетверезого водія
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up