У поліції розповіли подробиці ДТП під Житомиром, у якій загинув мотоцикліст

У поліції розповіли подробиці ДТП під Житомиром, у якій загинув мотоцикліст

Увечері 8-го травня поблизу с. Довжик Житомирського району зіткнулися легковик і мотоцикл. Водій двоколісника від отриманих травм помер на місці. 

У відділі комунікації поліції Житомирської області зазначають: "Автопригода сталась близько 19.10 на 5 км під’їзної дороги від автошляху Київ – Чоп до Житомира, поблизу с. Довжика. Попередньо відомо, що сталося зіткнення автомобіля «Ford Focus», за кермом якого перебував 40-річний житель м. Рівного, та мотоцикла «Ventus» під керуванням 35-річного жителя Київщини, який виїхав на цю автодорогу з прилеглої. 

Унаслідок ДТП мотоцикліст отримав травми, що виявились несумісними з життям. У рамках розпочатого досудового розслідування поліцейські встановлюють усі обставини та причини, що призвели до автопригоди". 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Тамила Журавськая
    Наші співчуття
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:20 Як військові та ветерани проходять реабілітацію у поліклініці КП «Лікарня №2 ім. В. П. Павлусенка» у Житомирі 16:00 Командир механізованого взводу Валерій Котвицький повернувся "на щиті" до Житомира 15:41 За позовом прокуратури з забудовника стягнуто понад 1,8 млн грн до бюджету Житомирської громади 15:19 Ходив із гранатою в кишені: поліцейські затримали жителя Хорошева Від читача 19:40 Проти дезінформації та спаму 15:00 Висівають траву, відкривають троянди, фарбують опори та прибирають мости: у Житомирі триває весняна толока photo_camera 14:38 На автошляху Київ – Ковель – Ягодин зіткнулися сім автомобілів: п’ятеро людей травмовані photo_camera 14:20 Кібербулінг: як розпізнати, що робити та куди звертатись щоб убезпечити дитину 14:00 На Житомирщині стартував сезон кліщів 12:38 Рада ухвалила закон про підготовку громадян до національного спротиву, – Міноборони України 12:19 ПДВ для ФОП і податки на OLX: що принесе новий закон 12:00 Юнаки 2009 року повинні стати на військовий облік до 31 липня: інакше — штраф до 25,5 тис грн, —ТЦК 11:40 З 37 комунальних автобусів на маршрутах Житомира працюють лише 24 11:20 Під час роботи у полі загорівся комбайн 11:00 У Житомирі підписали Меморандум із Антикорупційною Ініціативою ЄС (EUACI) 10:41 У селі Рея на Житомирщині під колесами авто травмовано 11-річного хлопчика: мешканці готують акцію протесту 10:22 Колишнього телеведучого з Житомира Юрія Кота засудили до 15 років ув’язнення за державну зраду 10:00 Зайці влаштували танці на городах Житомирщини – соцмережі. ВІДЕО play_circle_filled 09:39 Вночі сили ППО збили 130 БпЛА 09:19 Оперативна інформація станом на 08:00 26.03.2026 щодо російського вторгнення
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up