У міськраді розповіли, чому житомиряни скаржаться на довжелезні черги, щоб прописатися

В управлінні ведення реєстру територіальної громади міськради змінюють адресу реєстрації люди з усього Житомира, втім, потрапити туди з першого візиту вдається не кожному.

У міськраді розповіли, чому житомиряни скаржаться на довжелезні черги, щоб прописатися

До редакції “20 хвилин” звернулася житомирянка Вікторія Лотоцька, яка намагається вдруге потрапити до установи, але знову потрапляє у величезну чергу.

“Добрий день, я зараз перебуваю на Корольова, 6, де роблять виписку і прописку. До початку роботи ще 2 години, а у нас вже черга в 15 чоловік. До 10-ї ранку вона буде в людей 40-50, і більшість з них так і не встигнуть зробити свої документи. Я приходжу вже вдруге, бо в попередній раз простояла в черзі три з половиною години і не встигла, робочий день закінчився”, - написала Вікторія Лотоцька.

Журналісти “20 хвилин” вирішили перевірити, чи дійсно це так, ми прийшли до управління о 10-й годині ранку, черга була вже на вулиці. Люди без настрою, кажуть, що чекають по декілька годин, а дехто знову ж не один день “оббиває” пороги установи.

“Раніше я вже приходила, простояла в черзі 4 години, коли потрапила, мені дали папірець заплатити збір, я пішла, коли прийшла, знову довелося стояти в черзі. Зрозуміло, я вже не встигла. На другий день я прийшла з самісінького ранку, одна черга знову була приблизно чоловік з двадцять. Я вистояла, але потрапила. Це якийсь повний безлад”, - бідкається житомирянка Катерина.

Сьогодні, 15 травня, ми вирушили до установи о 12.30 за коментарем з цього приводу до начальника управлінння ведення реєстру територіальної громади міськради Ірини Ярош, ну і, звичайно, заглянули в коридор, на який так бідкаються люди. І як побачили, черги взагалі не було, на прийомі була лише одна жіночка.

“Усі люди, які займають чергу, потрапляють на прийом. Є дуже багато людей, які приходять і говорять: “Ось ми у вас були п'ять разів, ми побачили, яка черга і пішли”. На прийомі 6 працівників, так буває черга, знаєте, з чим це пов'язано, якщо йде реєстрація, дозвіл на неї повинні давати декілька співвласників, таким чином, операція робиться з однією людиною, але з нею присутні дані співвласники, тому що на сьогодні співвласники повинні давати згоду на реєстрацію третьої особи”, - повідомила Ірина Ярош.

Крім того, за словами Ірини Ярош, наші люди так звикли, що думають, якщо прийдуть зранку, займуть чергу, то потраплять скоріше, а виходить навпаки, створюється черга, а вже ближче до обіду людей взагалі немає.

Додамо, прийом фізичних осіб в даній установі проводиться з понеділка по середу з 10-ї до 17-ї години (перерва з 13.00 до 14.00) та у п'ятницю до 13-ї години.

Алла Герман

Коментарі (1)
  • Natasha Omelchenko

    Це правда - величезні черги- нажаль. Сама там була, стояла. Сором владі. Організація нульова.

Хто переможе: газета «Бердичівський погляд» та пенсіонер Валентин Ганоль  чи мільйонерка, депутат обласної ради Анжеліка...

У період з 1 по 17 травня було виявлено 123 порушення, з яких 23 були грубими. Збитки, завдані рибному господарству, склали...

Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Андрушівського бюро правової допомоги.

Упродовж двох днів під час тестування було виявлено перші порушення, відтак поліцейські закликають абітурієнтів суворо дотримуватись...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up