У міськраді розповіли, чому не можуть відкрити амбулаторію на вулиці Старочуднівській, яка на 100% готова

У міськраді розповіли, чому не можуть відкрити амбулаторію на вулиці Старочуднівській,  яка на 100% готова

На сесії Житомирської міської ради депутат Людмила Кропивницька підняла питання відкриття амбулаторії на Старочуднівській, 12/77. Адже готова вона до відкриття повністю.

Своєю чергою начальник управління охорони здоров'я міськради Марія Місюрова повідомила, що дійсно, вона готова, однак проект амбулаторії проходить експертизу, через яку поки що не можна її відкрити.

Чому так довго триває експертиза, пояснив керівник управління капітального будівництва. За його словами, в експертизі виявили недоліки, наразі їх усувають, і протягом двох тижнів обіцяють відкрити амбулаторію на Старочуднівській.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Yulia Petrenko
    Шановна редакція! Виправте будь ласка помилку -  відкриття амбулаторії відбудеться за адресою Старочуднівська 12/77.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:57 Понад 8,6 млрд грн ЄСВ спрямовано до фондів платниками податків Житомирщини за п`ять місяців поточного року 10:12 Водію, який спричинив ДТП за участю 4 автомобілів із загиблим та потерпілими біля смт Гуйва, оголошено підозру 10:11 Випускники одного з ліцеїв Житомира танцювали свій випускний вальс на Соборному майдані 09:50 Лише через рік і два місяці повернувся на щиті до Житомира Захисник Кочарян Арутюн Від читача 12:01 Проєкт «Брама» 09:15 З Днем журналіста, шановні колеги! 09:00 6 червня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони, прогноз погоди 16:55 Мистецькі вечори на Михайлівській 16:26 Смерть військового на Житомирщині: затримано 17-річну, яка заявила про завдання від куратора з рф 16:20 Ви підозрюєтесь у державній зраді: 72-річна житомирянка стала жервтою нової шахрайської схеми 16:00 З російського полону додому на Житомирщину повертаються четверо наших земляків, — Віталій Бунечко photo_camera 15:39 Від збуту наркотиків до серії крадіжок: у Житомирі судитимуть чотирьох чоловіків 15:21 Новий невеличкий громадський простір облаштували на Перемоги, 54 photo_camera 15:00 Електросамокати хочуть поставити «на правила»: у Раді знову взялися за скандальний законопроєкт 14:40 За позовом прокуратури у державну власність повернуто майже 10 гектарів земель лісового фонду на Житомирщині 14:21 У Житомирі є критична потреба у донорах крові!
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up