У квітні Житомир приєднається до щорічної Всеукраїнської акції «Серце до серця»

У квітні Житомир приєднається до щорічної Всеукраїнської акції «Серце до серця»

У всіх регіонах України у період з 1 квітня по 3 травня 2020 року проходитиме XV Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи».

Як повідомляє пресслужба ОДА, головною метою акції є збір коштів на придбання кардіореанімаційного медичного обладнання для дитячих лікарень області. Акція відбуватиметься п’ятнадцятий рік поспіль і за цей час встигла набути загальнонаціональної підтримки.

За чотирнадцять років діяльності фонду обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на загальну суму 41 193 282, 65  грн. Минулого року спільними зусиллями по всій Україні волонтери зібрали 5 494 449, 24 грн, завдяки яким закупили і передали дитячим обласним лікарням у безоплатне користування медичне обладнання для діагностики і лікування серця.

Минулого року Житомирська область зібрала у період проведення чотирнадцятої акції 241 280, 27 грн. На зібрані в області кошти придбали та передали до Обласної дитячої лікарні наступне обладнання: монітор артеріального тиску та електрокардіосигналів добовий SDM23; електрокардіограф «БІОМЕД» ВЕ1200В.

Відео дня

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:00 50 тисяч за «фото трактора»: житель Романівської громади потрапив на гачок інтернет-шахраїв 16:20 У Житомирі створюють конкурсну комісію для формування наглядової ради комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» 16:00 Для забезпечення населення допоміжними засобами реабілітації в область надійшло 217,5 мільйонів  гривень 15:39 Чоловіку, який вчинив теракт у Коростишеві, обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою Від читача 09:22 Як створити безпечний цифровий простір та захистити дітей від онлайн-загроз. 15:20 Від початку року Житомирська громада спрямувала понад 145 млн грн на підтримку військових 15:00 В Україну повертається літо— у вихідні температура сягне +24+28 градусів 14:40 Жителя Херсонщини засуджено до 8 років позбавлення волі за колабораційну діяльність 14:20 Ще 14 сімей ветеранів з інвалідністю внаслідок війни отримають грошову компенсацію на придбання житла 14:00 В яких випадках та кому проводять «екстрену вакцинацію» проти кору? 12:38 Виконком Житомирської міськради проголосував за зміни вартості проїзду в громадському транспорті 12:21 Понад 40 рятувальників Житомирщини отримали державні та відомчі нагороди знагоди професійного свята 12:00 Подробиці ранкової ДТП з вантажівкою у Житомирі: травмовано 20-річного пасажира photo_camera 11:40 Здобутки юних борців Житомирщини на Чемпіонаті України! 11:20 Вчорайшенська сільрада за позовом прокуратури має провести технічну інвентаризацію та паспортизацію дитячих майданчиків 11:00 Діти захисників з Житомирщини побували у Дортмунді 10:39 У Житомирі розкажуть про літературні конкурси цієї осені — як авторам долучитися 10:20 #Відновлення: Житомирщина отримає на шість інфраструктурних об’єктів 68,6 мільйонів гривень 10:00 Вантажівка в'їхала в дерево на вул. Івана Гонти — рух ускладнено 09:39 5 танків, 36 артсистем і понад тисяча бійців — втрати росіян за добу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up