У Коростені та Новограді-Волинському рятувальники провели майстер-класи поведінки на воді

У Коростені та Новограді-Волинському рятувальники провели майстер-класи поведінки на воді

17 січня чергова серія майстер-класів стосовно недопущення надзвичайних подій на воді пройшла у містах Коростень та Новоград-Волинський.

Для висвітлення показового майстер-класу, звичайно, відгукнулись і представники ЗМІ, - повідомляє

У ДСНС України у Житомирській області.

Спеціалісти водолазно-рятувальної справи продемонстрували фахівцям ДСНС та глядачам-рибалкам способи порятунку у випадку, якщо під людиною провалився лід і вона опинилась в крижаній воді. Також фахівці відпрацьовували різні способи надання допомоги потерпілому. На прикладі змодельованих ситуацій – людина провалилась під кригу і потребує допомоги. Спеціалісти у Коростені використовували для її порятунку драбину, а в Новограді-Волинському – «соломинку».

Представники Товариства Червоного Хреста детально роз’яснили правила надання першої медичної допомоги людині, яка провалилася під лід: рекомендували зігріти її гарячим чаєм, зняти мокрий одяг, закутати в теплу ковдру і викликати швидку медичну допомогу. В той же час застерегли від зігрівання потерпілого алкоголем.

Заключний етап заходу проводили рятувальники. Любителям зимової риболовлі ще раз роз’яснили небезпеку порушення правил поведінки на льоду. Кожного з них застерегли виходити на тонкий лід, збиратись великими групами та робити навколо себе багато лунок. Крім того, їх закликали завжди мати з собою мотузку чи довгу палицю для власного порятунку чи надання допомоги своїм товаришам. Усі присутні отримали пам’ятку із застережливою інформацією для використання її у повсякденному житті. Окремо профілактичний рейд на льоду рятувальники Романівського райсектору провели на річці в урочищі Виспа.   

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up