У Бердичеві на пожежі загинуло немовля
Під час пожежі в квартирі було ще двоє дітей, їх вдалося врятувати.
18 жовтня о 8.17 до поліції надійшло повідомлення про пожежу у квартирі багатоквартирного будинку. На місце події виїхала слідчо-оперативна група Бердичівського райвідділу та фахівці ДСНС.
Як повідомив Бердичівський районний відділ поліції, що у квартирі знаходилися малолітні діти з господарем квартири, яку родина у нього винаймала. Мати у цей час вийшла до сусідки. Двох старших дітей 2020 та 2022 років народження вдалося врятувати, медики надають їм усю необхідну медичну допомогу.
На жаль, одномісячний хлопчик загинув. Старша, четверта дитина, 2010 року народження на момент пожежі вдома не була – перебувала у бабусі.
Встановлено, що родина перебуває на обліку соціальних служб.
Нині на місці події працюють рятувальники та поліцейські, триває встановлення причин пожежі.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.