У Баранівці в пожежі загинуло двоє людей

У Баранівці в пожежі загинуло двоє людей

Коли на місце події прибули рятувальники, дерев'яна оселя була вже повністю охоплена вогнем.

Про це повідомляє управлінння ДСНС Житомирської області.

11 лютого о 05:02 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в м. Баранівка.

 

У Баранівці в пожежі загинуло двоє людей, фото №1 на сайті 20minut.ua

 

На місці події з’ясувалося, що дерев’яна оселя повністю охоплена вогнем. Сусіди, які й викликали рятувальників, повідомили, що в будинку повинні знаходитися хвора літня жінка та її син. Також вони розповіли, що господиня прикута до ліжка і не може самостійно пересуватися.

Висока температура та сильне задимлення не давало змоги бійцям ДСНС зайти у середину. Тому вогнеборці розпочали гасіння через вікна. О 06:00 пожежу вдалося локалізувати. В одній із житлових кімнат, на підлозі, фахівці ДСНС вивили тіло загиблого 63-річного чоловіка. Трохи згодом, під час розбирання конструкцій даху, який впав у середину оселі, у тій же кімнаті рятувальники вивили тіло 93-річної власниці.

О 10:30 пожежа ліквідована.

Причина пожежі, а також усі обставини наразі встановлюються правоохоронцями.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up