У 2019 році внаслідок невиробничих травм в області загинуло 242 людини

У 2019 році внаслідок невиробничих  травм в області загинуло 242 людини

Протягом цього року внаслідок невиробничого травматизму з різних причин в області загинуло 242 особи, проти 315 осіб за аналогічний період 2018 року.

Про це повідомляє Управління з питань ЦЗ населення та оборонної роботи Житомирської ОДА.

Найбільш характерними випадками невиробничого травматизму із загибеллю людей є випадкові отруєння, в т.ч. зловживання алкогольними напоями, самогубства, випадкові падіння, дорожньо-транспортні пригоди тощо. 
Останній прикрий випадок трапився 22 листопада в м. Баранівка. Під час проведення робіт з благоустрою (внаслідок падіння з дерева), травмувався 54-річний чоловік. На жаль, 29 листопада людина померла в обласній клінічній лікарні. 
Щоб уникнути небезпечних ситуацій і травм, управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації нагадує про необхідність суворо дотримуватися правил безпеки незалежно від місця перебування: удома чи на вулиці; уникати небезпечних місць; обирати найбезпечніший маршрут свого руху; не перебувати в аварійних приміщеннях; бути обережними, перебуваючи на висоті та у місцях можливих обвалів та падіння предметів.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up