Цього року традиційного освячення води у гідропарку не буде

Цього року традиційного освячення води у гідропарку не буде

Про це повідомила Житомирська міськрада.

Цього року у Житомирській міській ОТГ не будуть проводити традиційного загальноміського освячення води у Гідропарку. У першу чергу, це пов’язано з суворими карантинними обмеженнями до 24 січня, запровадженими Урядом.

«Зважаючи на карантинні обмеження, цього року у Житомирі не буде традиційного загальноміського освячення води на свято Богоявлення, яке відзначають 19 січня. Однак мешканці, дотримуючись заходів безпеки, зможуть упродовж дня прийти до храмів і набрати свяченої води», - зауважив секретар міської ради Віктор Клімінський.

«У храмах пройдуть молебні з освяченням води, де містяни зможуть набрати собі її для окроплення домівок, споживання тощо», -  наголосив на зустрічі голова Ради Християнських Церков м. Житомира та Житомирської області Андрій Талько. - «Також запевняю, що богослужіння будуть проходити з чітким дотриманням санітарних вимог».

Тож просимо містян дотримуватись правил, не проводити масові зібрання та святкувати релігійні свята у сімейному колі.

Нагадаємо, при переохолодженні слід дотуватись правил, які детально описані тут.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Наталья Ветрова
    Житомир  - не Буковель !
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:54 Сила незламних: ветерани з поліції здобули призові місця на чемпіонаті з гирьового спорту 17:29 Ангели пам’яті — 2026. Всеукраїнська акція пам’яті, що об’єднує країну 17:00 Віталій Бунечко: «Прозорі громади – сильна держава». Через чесний діалог та відкритість будується сильна і стійка держава 16:41 За рішенням суду Малинській громаді повернуто земельні ділянки площею понад 566 га Від читача 01:26 Мешканців Житомирської області закликають бути напоготові через загрозу з боку північного сусіда. 16:20 Житомир попрощався із Захисником Русланом Коноброцьким 16:00 На Польовій бригада водоканалу ліквідувала прорив водогону 15:40 У Житомирі вшанували пам'ять Якова Зайка 15:20 З понеділка чекаємо різке потепління, проте спершу треба перечекати морози, — Наталка Діденко 15:00 П’ятеро чоловіків, серед яких посадовці ДП «Ліси України», організували незаконний збут деревини на понад 1,4 млн грн – завершено досудове розслідування 14:38 На маршруті №4 курсуватиме більше тролейбусів у ранковий пік! 14:21 Молодіжна рада Житомир проводить опитування! 14:00 У Карпатах рятувальники допомогли 21-річному житомирянину і його подрузі-киянці, які замерзали в горах photo_camera 12:41 Ветеранів і ветеранок запрошують на курси координаторів з охорони здоров’я, безпеки та навколишнього середовища (HSE) 12:19 Заволоділи 916 тис. грн бюджетних коштів під час ремонту: підряднику та інженеру з технагляду повідомлено про підозру 12:00 У Бердичеві внаслідок пожежі в гаражі згорів автомобіль photo_camera 11:43 Синдром Аспергера: сучасне трактування та підходи до підтримки 11:21 Мінцифра: Верифікуйте Starlink у всіх відділеннях Нової пошти й Укрпошти 11:00 Сімох дітей-втікачів повернули додому житомирські поліцейські з початку року 10:39 Житомир втратив мужнього Захисника і патріота Сергія Виглядовського
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up