Три роки тому в атомобільній аварії загинув Кузьма Скрябін

Три роки тому в атомобільній аварії загинув Кузьма Скрябін

Смертельна ДТП сталася у Дніпропетровській області, коли музикант повертався з концерту. Подробиці трагедії й досі не дають спокую шанувальникам Скрябіна, адже за однією з версій аварія, у якій поліція звинуватила саме співака, була підлаштована. Та не важливо, як надовго правда залишатиметься за завісою, бо в серцях українців Кузьма та його музика вже оселилися назавжди.

Андрій Кузьменко — це не просто відомий в Україні музикант, бо він мав ще й активну життєву та політичну позицію, яку за нагоди й висловлював. Він постійно допомагав бійцям АТО фінансово, також був відомий тим, що іноді приходив до лікарні, де лікувались бійці, і довго спілкувався з ними. Сам Андрій пояснював: після поранення боєць стає нецікавий державі, від нього всі відвертаються, тож вкрай важливо спілкуватись з ветеранами.

 

 

Андрій зняв кілька відео із зверненням до депутатів ВРУ. В них він їхав дорогами України, коментуючи те, що бачить за вікном. Тими ж темами пронизана і творчість Кузьми. Так його гурт "Скрябін" має багато пісень  на політичні теми та про сучасну російсько-українську війну.

 

 

Сьогодні та найближчими вихідними у різних містах України вшанують пам'ять Андрія Кузьменка. Йому присвятять концерти, заспівають його, всіми улюблені, пісні. Проте про співака згадують не лише у цей трагічний день: в містах з'являються вулиці названі в честь Кузьми Скрябіна, створюються меморіальні комплекси, а, наприклад, у Луцьку можна побачити пам'ятник Андрію Кузьменку, на якому скульптори викарбували цитату музиканта "Міняйте світ на краще, піклуйтеся про нього, тому що ви в ньому живете".

 

 

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up