Три роки тому в атомобільній аварії загинув Кузьма Скрябін

Смертельна ДТП сталася у Дніпропетровській області, коли музикант повертався з концерту. Подробиці трагедії й досі не дають спокую шанувальникам Скрябіна, адже за однією з версій аварія, у якій поліція звинуватила саме співака, була підлаштована. Та не важливо, як надовго правда залишатиметься за завісою, бо в серцях українців Кузьма та його музика вже оселилися назавжди.

Три роки тому в атомобільній аварії загинув Кузьма Скрябін

Андрій Кузьменко — це не просто відомий в Україні музикант, бо він мав ще й активну життєву та політичну позицію, яку за нагоди й висловлював. Він постійно допомагав бійцям АТО фінансово, також був відомий тим, що іноді приходив до лікарні, де лікувались бійці, і довго спілкувався з ними. Сам Андрій пояснював: після поранення боєць стає нецікавий державі, від нього всі відвертаються, тож вкрай важливо спілкуватись з ветеранами.

 

 

Андрій зняв кілька відео із зверненням до депутатів ВРУ. В них він їхав дорогами України, коментуючи те, що бачить за вікном. Тими ж темами пронизана і творчість Кузьми. Так його гурт "Скрябін" має багато пісень  на політичні теми та про сучасну російсько-українську війну.

 

 

Сьогодні та найближчими вихідними у різних містах України вшанують пам'ять Андрія Кузьменка. Йому присвятять концерти, заспівають його, всіми улюблені, пісні. Проте про співака згадують не лише у цей трагічний день: в містах з'являються вулиці названі в честь Кузьми Скрябіна, створюються меморіальні комплекси, а, наприклад, у Луцьку можна побачити пам'ятник Андрію Кузьменку, на якому скульптори викарбували цитату музиканта "Міняйте світ на краще, піклуйтеся про нього, тому що ви в ньому живете".

 

 

Коментарі

Обидва підозрюваних – 27-річні жителі обласного центру, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.

Для співробітників, які мають дітей, чинним законодавством передбачені різні пільги і гарантії.

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради запрошує житомирян на «Космічну зарядку»!

19 червня на головній сцені вул. Михайлівської відбудеться театралізоване дійство для дітей «Кольорові канікули. Ура!» за...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up